Kabinet múz Brno

Kabinet múz, víceúčelový prostor na ulici Sukové v centru Brna byl otevřen r. 1991, kdy zde našlo svůj nový domov HaDivadlo pod vedením J. A. Pitínského a A. Goldflama. To v roce 2003 přesídlilo do Alfa Pasáže a prostor na 4 roky získalo Divadlo 7 a půl.

Nová éra provozu byla po delší pauze zahájena roku 2012. Programová skladba Kabinetu múz se zaměřuje především na alternativní uměleckou produkci, mířící mimo mainstream. Konají se zde koncerty, taneční party, divadelní představení, přednášky a workshopy, promítají se i filmy. Pravidelně zde vystupují např. Midi Lidi, Katarzia, Bert & Friends, ale třeba i Emma Smetana.

Důležitou složkou je také taneční a clubbingová scéna (večírky Hertz, Kosmospiel, Babypool nebo Pushteek Fest). Přes den slouží Kabinet Múz jako vynikající veganská restaurace (kolektiv Die Küche) a také výborně zásobená prodejna vinylů Kabinet Records.

Podzimní koncerty - DOMUS BAND Podzimní koncerty - DOMUS BAND úterý 28. listopadu od 18:30
Rubínek, Brno
Vstupenky
50
Bude plno Dalibor Janda - Gala koncert 70 Dalibor Janda - Gala koncert 70 úterý 28. listopadu od 19:00
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
od 1 190
do 2 990
Velké lásky v malém hotelu Velké lásky v malém hotelu úterý 28. listopadu od 19:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 450
do 1 100
Bude plno Ray Cooney: Na poslední chvíli Ray Cooney: Na poslední chvíli úterý 28. listopadu od 19:00
Společenské centrum Bystrc, Brno
Vstupenky
od 440
do 480
Ein Strudel und Nekonečno /with English subtitles/ Ein Strudel und Nekonečno /with English subtitles/ úterý 28. listopadu od 19:30
Co.Labs, Brno
Vstupenky
300
Mucha na Flédě Mucha na Flédě úterý 28. listopadu od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
373
Atatürkiáda: mezi mešitou a diskotékou Atatürkiáda: mezi mešitou a diskotékou středa 29. listopadu od 19:30
Co.Labs, Brno
Vstupenky
od 50
do 500
Etno Brno 2023 - Jannis Moras & Ildikó Kali Etno Brno 2023 - Jannis Moras & Ildikó Kali středa 29. listopadu od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
150
Óda na selhání Óda na selhání čtvrtek 30. listopadu od 19:30
Co.Labs, Brno
Vstupenky
200
Noví kumpáni + Čon-Kin Noví kumpáni + Čon-Kin čtvrtek 30. listopadu od 19:30
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
200
Pete & Bas (UK) Pete & Bas (UK) čtvrtek 30. listopadu od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
582
Coals (PL) v Kabinetu MÚZ Coals (PL) v Kabinetu MÚZ čtvrtek 30. listopadu od 20:00
Kabinet MÚZ, Brno
Vstupenky
od 250
do 350
Kiosek Kiosek pátek 1. prosince od 10:30
Divadlo Polárka, Brno
Vstupenky
130
Spirituál Kvartet - vánoční koncert Spirituál Kvartet - vánoční koncert pátek 1. prosince od 19:00
Musilka, Brno
Vstupenky
od 330
do 360
koncert: ivy z x Fæ Bestia koncert: ivy z x Fæ Bestia pátek 1. prosince od 19:00
Co.Labs, Brno
Vstupenky
100
Žofie Kabelková + Martina Trchová Žofie Kabelková + Martina Trchová pátek 1. prosince od 20:00
Kafara, Brno
Vstupenky
od 180
do 250
Bude plno Workshop - Mami, tati, tohle je můj svět Workshop - Mami, tati, tohle je můj svět sobota 2. prosince od 10:00
Divadlo Polárka, Brno
Vstupenky
200
VANGUARD (Křest desky) + hosté VANGUARD (Křest desky) + hosté sobota 2. prosince od 19:00
Melodka, Brno
Vstupenky
250
Bude plno Fast & Furiants Fast & Furiants sobota 2. prosince od 19:00
Vesna, Brno
Vstupenky
od 200
do 250
Atatürkiáda: mezi mešitou a diskotékou Atatürkiáda: mezi mešitou a diskotékou sobota 2. prosince od 19:30
Co.Labs, Brno
Vstupenky
od 50
do 500
Ragnarock N´Roll Tour: Cocotte Minute, Deloraine Ragnarock N´Roll Tour: Cocotte Minute, Deloraine sobota 2. prosince od 20:00
První Patro, Brno
Vstupenky
479
Abraxas Brno Abraxas Brno sobota 2. prosince od 20:00
m13 rock hell, Brno
Vstupenky
250
Tůdle a Núdle Tůdle a Núdle neděle 3. prosince od 16:00
Bowling centrum Brno, Brno
Vstupenky
120
Bude plno Fast & Furiants Fast & Furiants neděle 3. prosince od 19:00
Vesna, Brno
Vstupenky
od 200
do 250
bazmek entertainment: Uran 235 /with English subtitles/ bazmek entertainment: Uran 235 /with English subtitles/ neděle 3. prosince od 19:30
Co.Labs, Brno
Vstupenky
od 50
do 300
Prior – komentovaná prohlídka Prior – komentovaná prohlídka úterý 5. prosince od 11:00
OC Dornych, Brno
Vstupenky
100
Bude plno Prior – komentovaná prohlídka Prior – komentovaná prohlídka úterý 5. prosince od 15:00
OC Dornych, Brno
Vstupenky
100
Mikuláš v Kinokavárně Mikuláš v Kinokavárně úterý 5. prosince od 16:00
Kinokavárna , Brno
Vstupenky
200
Bude plno Prior – komentovaná prohlídka Prior – komentovaná prohlídka úterý 5. prosince od 17:00
OC Dornych, Brno
Vstupenky
100
Podzimní koncerty - JAVORNÍK Podzimní koncerty - JAVORNÍK úterý 5. prosince od 17:30
Rubínek, Brno
Vstupenky
50
YAKTAK YAKTAK úterý 5. prosince od 19:00
První Patro, Brno
Vstupenky
550
ANOMALIE ANOMALIE úterý 5. prosince od 20:00
Co.Labs, Brno
Vstupenky
200
Hoochie Coochie Band (blues z Brna) Hoochie Coochie Band (blues z Brna) úterý 5. prosince od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
250
Zpívání pro zdraví Zpívání pro zdraví středa 6. prosince od 17:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
70
Vojtaano Vojtaano středa 6. prosince od 19:30
Melodka, Brno
Vstupenky
350
KRIPLŠTREKA KRIPLŠTREKA středa 6. prosince od 19:30
Dělňák Líšeň, Brno
Vstupenky
od 120
do 160
Etno Brno 2023 - Létající rabín Etno Brno 2023 - Létající rabín středa 6. prosince od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
170
Akiak aneb Cesta za světlem Akiak aneb Cesta za světlem čtvrtek 7. prosince od 17:30
Divadlo Polárka, Brno
Vstupenky
150
KLASICKÁ HUDBA NA ZÁMKU (varhanní a historická interpretace) KLASICKÁ HUDBA NA ZÁMKU (varhanní a historická interpretace) čtvrtek 7. prosince od 18:00
Zámek Belcredi Líšeň, Brno
Vstupenky
od 100
do 150
Lubomír Brabec a Beladona Quartet Lubomír Brabec a Beladona Quartet čtvrtek 7. prosince od 19:00
Společenské centrum Bystrc, Brno
Vstupenky
400
Phil Shoenfelt & Band of Heysek - křest alba Phil Shoenfelt & Band of Heysek - křest alba čtvrtek 7. prosince od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
150
Loutková revue: VÁNOČNÍ ČAS  s hosty JŮ a HELE Loutková revue: VÁNOČNÍ ČAS s hosty JŮ a HELE pátek 8. prosince od 17:00
Musilka, Brno
Vstupenky
150
Bude plno Alena Antalová & Alex Anders - Šansonové Vánoce Alena Antalová & Alex Anders - Šansonové Vánoce pátek 8. prosince od 19:00
Červený kostel, Brno
Vstupenky
450
S Pydlou v zádech  / Divadelní společnost J. Dvořáka S Pydlou v zádech / Divadelní společnost J. Dvořáka pátek 8. prosince od 19:00
Společenské centrum Bystrc, Brno
Vstupenky
od 400
do 520
Scény z manželského života v Rubínu Scény z manželského života v Rubínu pátek 8. prosince od 19:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 650
do 690
Kiss Forever Band Kiss Forever Band pátek 8. prosince od 20:00
m13 rock hell, Brno
Vstupenky
300
PTK - silent kill tour PTK - silent kill tour pátek 8. prosince od 21:00
První Patro, Brno
Vstupenky
od 400
do 800
Bude plno Prior – komentovaná prohlídka Prior – komentovaná prohlídka sobota 9. prosince od 10:00
OC Dornych, Brno
Vstupenky
100
Bude plno Akiak aneb Cesta za světlem Akiak aneb Cesta za světlem sobota 9. prosince od 10:30
Divadlo Polárka, Brno
Vstupenky
150
Klíč - velký adventní koncert Klíč - velký adventní koncert sobota 9. prosince od 19:00
Musilka, Brno
Vstupenky
od 330
do 370
Ježíškova košilka Ježíškova košilka neděle 10. prosince od 10:30
Divadlo Polárka, Brno
Vstupenky
od 190
do 320
Ježíškova košilka Ježíškova košilka neděle 10. prosince od 15:30
Divadlo Polárka, Brno
Vstupenky
od 190
do 320
SLYŠTE, SLYŠTE aneb co se stalo v Betlémě SLYŠTE, SLYŠTE aneb co se stalo v Betlémě neděle 10. prosince od 16:00
KD Soběšice, Brno
Vstupenky
100
Bude plno Půjdem spolu do Betléma Půjdem spolu do Betléma neděle 10. prosince od 16:30
Divadlo Polárka, Brno
Vstupenky
100
Benefiční koncert Adventní Petrov - Tereza Mátlová a hosté Benefiční koncert Adventní Petrov - Tereza Mátlová a hosté neděle 10. prosince od 17:00
Katedrála Petrov, Brno
Vstupenky
390
Od Bonda k Vánocům Od Bonda k Vánocům neděle 10. prosince od 17:00
Klub Šelepka, Brno
Vstupenky
200
Bude plno Zlatovláska Zlatovláska pondělí 11. prosince od 17:30
Divadlo Polárka, Brno
Vstupenky
150
Ben Poole Band (UK bluesrock) Ben Poole Band (UK bluesrock) pondělí 11. prosince od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
220
Prior – komentovaná prohlídka Prior – komentovaná prohlídka úterý 12. prosince od 11:00
OC Dornych, Brno
Vstupenky
100
Bude plno Prior – komentovaná prohlídka Prior – komentovaná prohlídka úterý 12. prosince od 15:00
OC Dornych, Brno
Vstupenky
100
Bude plno Prior – komentovaná prohlídka Prior – komentovaná prohlídka úterý 12. prosince od 17:00
OC Dornych, Brno
Vstupenky
100
Manželský čtyřúhelník na horách Manželský čtyřúhelník na horách úterý 12. prosince od 19:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 450
do 850
Samurajská komedie a Slepci podle M. Ghelderode Samurajská komedie a Slepci podle M. Ghelderode úterý 12. prosince od 19:30
Klub Leitnerova, Brno
Vstupenky
280
Charlie the Bomber Charlie the Bomber úterý 12. prosince od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
150
Bude plno Zlatovláska Zlatovláska středa 13. prosince od 17:30
Divadlo Polárka, Brno
Vstupenky
150
THE BACKWARDS ´66 TOUR  - Beatles revival THE BACKWARDS ´66 TOUR - Beatles revival středa 13. prosince od 19:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 490
do 900
Žalman & spol. Žalman & spol. středa 13. prosince od 19:00
Společenské centrum Bystrc, Brno
Vstupenky
400
Vánoční koncert Cimbal Classic Vánoční koncert Cimbal Classic středa 13. prosince od 19:00
Dělňák Líšeň, Brno
Vstupenky
od 350
do 390
Adventní koncert sboru Lumír 2023 Adventní koncert sboru Lumír 2023 středa 13. prosince od 19:00
Konvent Milosrdných bratří, Brno
Vstupenky
od 250
do 320
Záviš - poslední na staré Melodce! Záviš - poslední na staré Melodce! středa 13. prosince od 19:30
Melodka, Brno
Vstupenky
150
COP COP středa 13. prosince od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
300
Asonance - vánoční koncert Asonance - vánoční koncert středa 13. prosince od 20:00
KC Semilasso, Brno
Vstupenky
380
Etno Brno 2023 - Mariachi Espuelas Etno Brno 2023 - Mariachi Espuelas středa 13. prosince od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
170
Jan Smigmator – Swingové Vánoce 2023 Jan Smigmator – Swingové Vánoce 2023 středa 13. prosince od 21:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
od 599
do 1 299
Prior – komentovaná prohlídka Prior – komentovaná prohlídka čtvrtek 14. prosince od 11:00
OC Dornych, Brno
Vstupenky
100
Prior – komentovaná prohlídka Prior – komentovaná prohlídka čtvrtek 14. prosince od 15:00
OC Dornych, Brno
Vstupenky
100
Prior – komentovaná prohlídka Prior – komentovaná prohlídka čtvrtek 14. prosince od 17:00
OC Dornych, Brno
Vstupenky
100
Jožka Černý Jožka Černý čtvrtek 14. prosince od 18:00
Společenské centrum Bystrc, Brno
Vstupenky
420
Nezmaři Nezmaři čtvrtek 14. prosince od 19:00
Musilka, Brno
Vstupenky
od 310
do 350
Vánoční koncert s Gloria Brunensis Vánoční koncert s Gloria Brunensis čtvrtek 14. prosince od 19:00
Kapitulní síň, Brno
Vstupenky
180
John Wolfhooker John Wolfhooker čtvrtek 14. prosince od 20:00
Melodka, Brno
Vstupenky
350
Kupodivu + Vehiba Kupodivu + Vehiba čtvrtek 14. prosince od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
160
Volant + !V.V.Ú Volant + !V.V.Ú pátek 15. prosince od 19:30
Melodka, Brno
Vstupenky
250
Tomáš Vaněk a hosté - Vánoční koncert Tomáš Vaněk a hosté - Vánoční koncert pátek 15. prosince od 19:30
Betlémský kostel, Brno
Vstupenky
390
Balet československého rozhlasu Balet československého rozhlasu pátek 15. prosince od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
120
Bude plno Prior – komentovaná prohlídka Prior – komentovaná prohlídka sobota 16. prosince od 10:00
OC Dornych, Brno
Vstupenky
100
Halleluja aneb Vánoční hra o svatém narození Halleluja aneb Vánoční hra o svatém narození sobota 16. prosince od 15:30
Divadlo Polárka, Brno
Vstupenky
od 80
do 100
Cage Escape vol.004 - SPACE HAMSTER (křest EP) + hosté Cage Escape vol.004 - SPACE HAMSTER (křest EP) + hosté sobota 16. prosince od 19:00
Melodka, Brno
Vstupenky
250
Druhé město Druhé město sobota 16. prosince od 19:00
Co.Labs, Brno
Vstupenky
300
Vánoční koncert Futurum & Loretta Vánoční koncert Futurum & Loretta sobota 16. prosince od 19:30
První Patro, Brno
Vstupenky
290
Jazz Ladies & Co Jazz Ladies & Co sobota 16. prosince od 20:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
299
Majk Spirit Majk Spirit sobota 16. prosince od 20:00
ENTER Club, Brno
Vstupenky
350
Václav Havelka + Irena & Vojtěch Havlovi Václav Havelka + Irena & Vojtěch Havlovi sobota 16. prosince od 20:00
Kafara, Brno
Vstupenky
od 200
do 250
Ježíškova košilka Ježíškova košilka neděle 17. prosince od 10:30
Divadlo Polárka, Brno
Vstupenky
od 190
do 320
Ježíškova košilka Ježíškova košilka neděle 17. prosince od 15:30
Divadlo Polárka, Brno
Vstupenky
od 190
do 320
Bude plno Půjdem spolu do Betléma Půjdem spolu do Betléma neděle 17. prosince od 16:30
Divadlo Polárka, Brno
Vstupenky
100
Vlasta Redl s kapelou Vlasta Redl s kapelou neděle 17. prosince od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
od 480
do 530
Malý princ Malý princ pondělí 18. prosince od 17:00
Nová Akropolis, Brno
Vstupenky
100
Léčivé divadlo Gabriely Filippi - Terapie rodinou Léčivé divadlo Gabriely Filippi - Terapie rodinou pondělí 18. prosince od 19:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
490
Zrušeno Štatltalk s Janem Bedřichem Štatltalk s Janem Bedřichem pondělí 18. prosince od 19:30
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
390
Půjdem spolu do Betléma Půjdem spolu do Betléma úterý 19. prosince od 14:30
Divadlo Polárka, Brno
Vstupenky
100
Půjdem spolu do Betléma Půjdem spolu do Betléma úterý 19. prosince od 16:00
Divadlo Polárka, Brno
Vstupenky
100
 SkAunk SkAunk úterý 19. prosince od 18:00
Melodka, Brno
Vstupenky
120
Ilona Csáková & Michael Hejč Ilona Csáková & Michael Hejč úterý 19. prosince od 19:00
První Patro, Brno
Vstupenky
od 490
do 590
Květy Květy úterý 19. prosince od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
290
Kamelot Kamelot středa 20. prosince od 19:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 500
do 1 000
Ježíškova košilka  - derniéra Ježíškova košilka - derniéra čtvrtek 21. prosince od 17:30
Divadlo Polárka, Brno
Vstupenky
od 190
do 320
HARMONIA PASTORALIS HARMONIA PASTORALIS čtvrtek 21. prosince od 19:00
Besední dům, Brno
Vstupenky
od 260
do 460
Sinks + Hello Incognito (+ DJs) Sinks + Hello Incognito (+ DJs) čtvrtek 21. prosince od 19:30
Kafara, Brno
Vstupenky
od 180
do 220
Atatürkiáda: mezi mešitou a diskotékou Atatürkiáda: mezi mešitou a diskotékou čtvrtek 21. prosince od 19:30
Co.Labs, Brno
Vstupenky
od 50
do 500
The Plastic People of the Universe The Plastic People of the Universe čtvrtek 21. prosince od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
299
Monkey Business Monkey Business čtvrtek 21. prosince od 20:30
Fléda, Brno
Vstupenky
628
Betlém Betlém pátek 22. prosince od 15:00
Kinokavárna , Brno
Vstupenky
od 50
do 200
Bude plno Velkolepý vánoční Polaris Velkolepý vánoční Polaris pátek 22. prosince od 17:30
Divadlo Polárka, Brno
Vstupenky
od 100
do 150
Vánoční představení Sirény na cestách Vánoční představení Sirény na cestách pátek 22. prosince od 18:00
Společenské centrum Bystrc, Brno
Vstupenky
od 350
do 450
Christmas Depeche mode evening + Oceán - koncert - DJ Silent Christmas Depeche mode evening + Oceán - koncert - DJ Silent pátek 22. prosince od 20:00
Melodka, Brno
Vstupenky
320
Trawerza Trawerza pátek 22. prosince od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
150
Adventní Gospely 2023 Adventní Gospely 2023 pátek 22. prosince od 21:00
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
od 699
do 1 399
Robert Křesťan a Druhá Tráva Robert Křesťan a Druhá Tráva čtvrtek 28. prosince od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
od 390
do 420
SickBRain 29.12 BRNO SickBRain 29.12 BRNO pátek 29. prosince od 19:30
ARTBAR, Brno
Vstupenky
od 249
do 599