Kateřina Marie Tichá

Kateřina Marie Tichá (prostřední jméno Marie si dala na počest svých prababiček) zpívala od mládí, do povědomí posluchačů se dostávala postupně díky spolupráci se skupinou Jelen, rapperem Lipem (píseň “Do města přišla zima”) či písničkářem Pokáčem (píseň “Lovesongy”). V roce 2015 vydala první sólové album Otazníky, vřelé přijaté posluchači i hudební kritikou (cena Anděl v kategorii Objev roku).

Roku 2020 vyšlo album Sami. Kateřina Marie Tichá je také autorkou básnické sbírky “Ostrov, co chutná jako pomeranče” (2021).

V současnosti vystupuje se skupinou https://youtu.be/DRSBTcq_Tvk?si=8XVdWH7IE9HienDg Bandjeez, v níž nahradila předčasně zesnulého frontmana Davida Stypku (s nímž natočila píseň “Divoká”). Společně připravují novou desku.

Bude plno Trocha Klidu - Splněnej sen tour 2024 Trocha Klidu - Splněnej sen tour 2024 úterý 16. dubna od 19:00
15Minut, Olomouc
Vstupenky
300
"IL MONDO" - operní a muzikálová show "IL MONDO" - operní a muzikálová show úterý 16. dubna od 19:00
Městské divadlo, Znojmo
Vstupenky
399
Michal Hrůza Michal Hrůza úterý 16. dubna od 20:30
Fléda, Brno
Vstupenky
550
Koncert ArtCafé: Aliaksandr Yasinski Koncert ArtCafé: Aliaksandr Yasinski středa 17. dubna od 19:00
Klášter Broumov, Broumov
Vstupenky
200
JANA BASTIEN - PRAHA koncert & křest desky #9 JANA BASTIEN - PRAHA koncert & křest desky #9 středa 17. dubna od 19:30
Rock Café, Praha
Vstupenky
100
Michal Bystrov & Jiří Šlupka Svěrák: Příběhy písní live XII. Michal Bystrov & Jiří Šlupka Svěrák: Příběhy písní live XII. středa 17. dubna od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
140
Šaty pro Krtka Šaty pro Krtka čtvrtek 18. dubna od 19:00
KC Babylon, Brno
Vstupenky
300
Josefina Dusk + Nanashi + ICATERINA. v Klubovně Josefina Dusk + Nanashi + ICATERINA. v Klubovně čtvrtek 18. dubna od 20:00
Klubovna, Praha
Vstupenky
od 200
do 400
G. COPPERFIELD ELECTRIC Band (D), blues, rock a americana G. COPPERFIELD ELECTRIC Band (D), blues, rock a americana čtvrtek 18. dubna od 20:00
Club Kino, Černošice
Vstupenky
230
Hanky Tonky Jazz Band Hanky Tonky Jazz Band čtvrtek 18. dubna od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
185
DUKLA & DNÉ | Plzeň | Anděl DUKLA & DNÉ | Plzeň | Anděl čtvrtek 18. dubna od 20:30
Anděl Café, Plzeň
Vstupenky
280
PETR KOLÁŘ turné PETR KOLÁŘ turné pátek 19. dubna od 19:00
KD Třešť, Třešť
Vstupenky
490
Tomáš Turek - Tour 2024 Tomáš Turek - Tour 2024 pátek 19. dubna od 19:00
Kulturní dům K-TRIO, Ostrava
Vstupenky
350
THE GLASS ONION THE GLASS ONION pátek 19. dubna od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
170
Bude plno Koncert Filmové Hudby | Strakonice Koncert Filmové Hudby | Strakonice pátek 19. dubna od 19:30
Dům kultury, Strakonice
Vstupenky
od 550
do 650
Jazz Ladies & Co Jazz Ladies & Co pátek 19. dubna od 20:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
299
minus123minut: Litomyšl minus123minut: Litomyšl pátek 19. dubna od 20:00
MC Kotelna, Litomyšl
Vstupenky
350
Bára Zmeková Bára Zmeková pátek 19. dubna od 20:00
Jazz Tibet Club, Olomouc
Vstupenky
350
VOJTIK VOJTIK pátek 19. dubna od 20:00
Kafara, Brno
Vstupenky
od 210
do 250
HOLKI HOLKI pátek 19. dubna od 21:00
Disco 1, Šumperk
Vstupenky
290
Diskotéka pro děti Diskotéka pro děti sobota 20. dubna od 16:00
Club Fénix , Mladá Boleslav
Vstupenky
150
Koncert DUO JAMAHA Otrokovice Koncert DUO JAMAHA Otrokovice sobota 20. dubna od 18:00
Otrokovická beseda, Otrokovice
Vstupenky
290
Emma a Jordan - Pardubice Emma a Jordan - Pardubice sobota 20. dubna od 20:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
od 350
do 640
Žlutý pes + Martin Kudlička Žlutý pes + Martin Kudlička sobota 20. dubna od 20:00
KC Semilasso, Brno
Vstupenky
490
DJ Boris RETRO PARTY 18+ - Rosice DJ Boris RETRO PARTY 18+ - Rosice sobota 20. dubna od 20:00
KD Cristal Rosice, Rosice
Vstupenky
150
HVĚZDY SWINGU v Pardubicích HVĚZDY SWINGU v Pardubicích neděle 21. dubna od 18:30
Evangelický kostel , Pardubice
Vstupenky
448
Spirituál Kvartet Spirituál Kvartet úterý 23. dubna od 19:00
Musilka, Brno
Vstupenky
od 340
do 370
Muzikálový koncert se smyčcovým orchestrem a klavírem Muzikálový koncert se smyčcovým orchestrem a klavírem úterý 23. dubna od 19:00
Kulturní dům, Holice
Vstupenky
390
Nicole Zuraitis Trio Nicole Zuraitis Trio úterý 23. dubna od 19:00
Zámek, Žďár nad Sázavou
Vstupenky
250
T. G. Copperfield Electric Band (Germany) T. G. Copperfield Electric Band (Germany) úterý 23. dubna od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
220
RADŮZA s kapelou RADŮZA s kapelou středa 24. dubna od 19:30
Dům kultury, Kladno
Vstupenky
od 490
do 650
Bude plno Koncert Filmové Hudby | Havlíčkův Brod Koncert Filmové Hudby | Havlíčkův Brod středa 24. dubna od 19:30
Městské divadlo a kino Ostrov, Havlíčkův Brod
Vstupenky
od 650
do 750
Bohemian Blue Bohemian Blue středa 24. dubna od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
180
Milan Svoboda Quartet | JAZZ GAUČ 2024 Milan Svoboda Quartet | JAZZ GAUČ 2024 čtvrtek 25. dubna od 20:00
Suterén, Blansko
Vstupenky
250
Bude plno Vojtěch Dyk s klavírním doprovodem Vojtěch Dyk s klavírním doprovodem čtvrtek 25. dubna od 20:00
Dělnický dům, Blansko
Vstupenky
od 640
do 840
Argema - KD Cristal Rosice Argema - KD Cristal Rosice pátek 26. dubna od 19:00
KD Cristal Rosice, Rosice
Vstupenky
470
Alena Antalová & Alex Anders - Velký návrat šansonu! Alena Antalová & Alex Anders - Velký návrat šansonu! pátek 26. dubna od 19:00
Minoritský klášter, Opava
Vstupenky
390
T.G. COPPERFIELD & The Electric Band (DE) T.G. COPPERFIELD & The Electric Band (DE) pátek 26. dubna od 19:00
MKS Beseda, sál Budivoj, Moravské Budějovice
Vstupenky
200
Koncert: Sára Suková & Andrej Hrubčo Koncert: Sára Suková & Andrej Hrubčo pátek 26. dubna od 19:00
BÚDA Benešov, Benešov
Vstupenky
230
Marie Tilšarová & Kdo jsme my Marie Tilšarová & Kdo jsme my pátek 26. dubna od 19:30
Kino Polná, Polná
Vstupenky
300
Vladimír Javorský - Ještě je Vladimír Javorský - Ještě je pátek 26. dubna od 19:30
Klášterní kostel Zvěstování Panny Marie, Šumperk
Vstupenky
330
Ivan Mládek & Banjo Band Ivan Mládek & Banjo Band pátek 26. dubna od 20:00
MC Kotelna, Litomyšl
Vstupenky
545
Bude plno Mňága a Žďorp - Pardubice Mňága a Žďorp - Pardubice pátek 26. dubna od 20:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
od 400
do 720
Helemese Helemese pátek 26. dubna od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
199
Retro - Milenium párty Retro - Milenium párty pátek 26. dubna od 21:00
R Klub, Chrudim
Vstupenky
100
We are the world ! We are the world ! sobota 27. dubna od 18:00
KZ Domovina, Praha
Vstupenky
od 400
do 2 000
Alena Antalová & Alex Anders - Velký návrat šansonu! Alena Antalová & Alex Anders - Velký návrat šansonu! sobota 27. dubna od 19:00
ZUŠ Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
Vstupenky
390
Zrušeno Milan Peroutka a kapela PERUTĚ Milan Peroutka a kapela PERUTĚ sobota 27. dubna od 19:00
MusicBar Drago, Kopřivnice
Vstupenky
310
Argema - KD Krumvíř Argema - KD Krumvíř sobota 27. dubna od 19:00
Kulturní dům, Krumvíř
Vstupenky
470
Retro Dance Párty Retro Dance Párty sobota 27. dubna od 20:00
Sál domu U Korychů, Velké Přílepy
Vstupenky
od 200
do 1 890
DJ Boris DISCO - Velké Bílovice DJ Boris DISCO - Velké Bílovice sobota 27. dubna od 20:00
Kulturní dům Velké Bílovice, Velké Bílovice
Vstupenky
150
Dřevěné pytlí v jutových uhlích+Pronominal Carrots (USA/FR) Dřevěné pytlí v jutových uhlích+Pronominal Carrots (USA/FR) sobota 27. dubna od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
140
Gala koncert pro arcibiskupství Gala koncert pro arcibiskupství neděle 28. dubna od 19:00
Španělský sál Pražského hradu, Praha
Vstupenky
od 1 990
do 3 490
Alf Carlsson /Jiří Kotača Quartet - křest alba Alf Carlsson /Jiří Kotača Quartet - křest alba neděle 28. dubna od 20:00
Music Lab, Brno
Vstupenky
150
Alena Antalová & Alex Anders - Velký návrat šansonu! Alena Antalová & Alex Anders - Velký návrat šansonu! pondělí 29. dubna od 19:00
Ottendorferův dům, Svitavy
Vstupenky
390
Slet Čarodějnic Slet Čarodějnic úterý 30. dubna od 14:00
Camping Žralok, Plumlov
Vstupenky
316
Olga Lounová Olga Lounová úterý 30. dubna od 18:00
Fabrika, Svitavy
Vstupenky
500
NICOLE ZURAITIS (USA) NICOLE ZURAITIS (USA) úterý 30. dubna od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
200
Majáles Orlová Majáles Orlová úterý 30. dubna od 19:00
Music Club Kavárna, Orlová
Vstupenky
100
ZLO/MY ZLO/MY úterý 30. dubna od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100
Point Of Few Point Of Few úterý 30. dubna od 20:00
Jazz Tibet Club, Olomouc
Vstupenky
200
YAKTAK | PRAHA YAKTAK | PRAHA úterý 30. dubna od 20:00
Futurum Music Bar, Praha
Vstupenky
od 490
do 1 149
Koncert No Name Koncert No Name úterý 30. dubna od 20:00
Hřiště pod kostelem, Úvaly
Vstupenky
od 100
do 250
AVA Trio (I/TR) • Gankino Quintet AVA Trio (I/TR) • Gankino Quintet středa 1. května od 19:00
Divadlo 29, Pardubice
Vstupenky
od 120
do 240
Chuck Wansley & Otto Hejnic Trio Chuck Wansley & Otto Hejnic Trio středa 1. května od 19:00
Kulturní dům Dvorana, Loket
Vstupenky
260
QUEENSHOW 50 | Havířov QUEENSHOW 50 | Havířov středa 1. května od 19:00
Kulturní dům Leoše Janáčka, Havířov
Vstupenky
od 690
do 990
Koncert Filmové Hudby | Jindřichův Hradec Koncert Filmové Hudby | Jindřichův Hradec středa 1. května od 19:30
KD Střelnice, Jindřichův Hradec
Vstupenky
od 550
do 650
QUEENSHOW 50 | Kolín QUEENSHOW 50 | Kolín čtvrtek 2. května od 19:00
MSD Kolín, Kolín
Vstupenky
od 690
do 990
Alf Carlsson/Jiří Kotača Quartet (SWE,CZ) Alf Carlsson/Jiří Kotača Quartet (SWE,CZ) čtvrtek 2. května od 20:00
Club Kino, Černošice
Vstupenky
230
Laco Deczi & Celula New York na Dobrém Laco Deczi & Celula New York na Dobrém pátek 3. května od 19:30
Dobré Místo Újezdec, Uherský Brod
Vstupenky
450
Poletíme? 15 let tour - Chrudim Poletíme? 15 let tour - Chrudim pátek 3. května od 20:00
R Klub, Chrudim
Vstupenky
377
MEDICKÉ SCELENÍ MEDICKÉ SCELENÍ pátek 3. května od 21:00
Fléda, Brno
Vstupenky
od 130
do 150
SPONTANA 3 SPONTANA 3 sobota 4. května od 15:30
Nová Zbrojovka, Brno
Vstupenky
350
Koncert v předvečer Zlínské pouti Koncert v předvečer Zlínské pouti sobota 4. května od 19:00
Kostel sv. Filipa a Jakuba, Zlín
Vstupenky
150
Puding Pani Elvisovej + Pondělníci Puding Pani Elvisovej + Pondělníci sobota 4. května od 20:00
ARTBAR, Brno
Vstupenky
250
DJ Boris DISCO - Uhřice DJ Boris DISCO - Uhřice sobota 4. května od 20:00
Uhřice - Kulturní dům, Uhřice
Vstupenky
150
Mosskin (US/CZ/SWE/SK), DJP Mosskin (US/CZ/SWE/SK), DJP sobota 4. května od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
185
Mňága a Žďorp Mňága a Žďorp sobota 4. května od 20:00
Fabrika, Svitavy
Vstupenky
450
ROMERO BAND ROMERO BAND úterý 7. května od 19:30
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
149
Marie Rottrová - Galakoncert Marie Rottrová - Galakoncert čtvrtek 9. května od 19:00
KD Čelákovice, Čelákovice
Vstupenky
od 990
do 1 290
Zrušeno Vzpomínkový koncert na písně Karla Gotta Vzpomínkový koncert na písně Karla Gotta čtvrtek 9. května od 19:00
Městský dům kultury, Sokolov
Vstupenky
od 590
do 690
Uvidíme, uslyšíme (Dorůžka/Honzák/Janotová/Janota) Uvidíme, uslyšíme (Dorůžka/Honzák/Janotová/Janota) čtvrtek 9. května od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
249
Talaqpo • Andria Nicodemou / Elia Moretti (CY/IT) Talaqpo • Andria Nicodemou / Elia Moretti (CY/IT) čtvrtek 9. května od 20:00
Divadlo 29, Pardubice
Vstupenky
od 100
do 200
Arzzen, Koby Fray (křest alba), Black Spring Arzzen, Koby Fray (křest alba), Black Spring pátek 10. května od 19:00
Anděl Music Bar, Plzeň
Vstupenky
180
Led Zeppelin revival a The Doors revival Brno U Sosny Led Zeppelin revival a The Doors revival Brno U Sosny pátek 10. května od 19:00
Zahrada u Sosny, Brno
Vstupenky
300
Vzpomínkový koncert na písně Karla Gotta Vzpomínkový koncert na písně Karla Gotta pátek 10. května od 19:00
MSD Kolín, Kolín
Vstupenky
od 550
do 690
Honza Nedvěd ml. a Příbuzní - jarní open air koncert Honza Nedvěd ml. a Příbuzní - jarní open air koncert pátek 10. května od 19:30
Děhylov - areál Loděnice, Děhylov
Vstupenky
380
ATMO MUSIC v Ostravě ATMO MUSIC v Ostravě pátek 10. května od 21:00
ÁČKO - Luxury Music Club, Ostrava
Vstupenky
180
Ženfest pod třešní 2024 Ženfest pod třešní 2024 sobota 11. května od 15:30
Trchova Zahrada, Brno
Vstupenky
od 100
do 400
Rocková Noc Rocková Noc sobota 11. května od 19:00
Kulturní dům, Dolní Branná
Vstupenky
150
Motion Trio Motion Trio sobota 11. května od 19:00
Fabrika, Svitavy
Vstupenky
250
IVAN MLÁDEK a BANJO BAND IVAN MLÁDEK a BANJO BAND sobota 11. května od 20:00
Southock Rock Café, Jablunkov
Vstupenky
od 490
do 740
LET’S GLOW LET’S GLOW sobota 11. května od 20:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
590
Václav Mildorf presents DRUM MASSACRE Václav Mildorf presents DRUM MASSACRE sobota 11. května od 21:00
Willax Klub HEINEKEN, Mladá Boleslav
Vstupenky
150
Marie Tilšarová - Sváteční recitál Marie Tilšarová - Sváteční recitál neděle 12. května od 18:00
Areál nedostavěného chrámu, Panenský Týnec
Vstupenky
450
Lenka Filipová trio Lenka Filipová trio pondělí 13. května od 19:00
Fabrika, Svitavy
Vstupenky
490
Marie Rottrová ve Zbýšově Marie Rottrová ve Zbýšově úterý 14. května od 19:00
Kino Horník, Zbýšov
Vstupenky
1 250
Carl Orff: Carmina Burana Carl Orff: Carmina Burana úterý 14. května od 20:00
Obecní Dům, Praha
Vstupenky
od 1 090
do 2 290
Bude plno Karel Plíhal - recitál Karel Plíhal - recitál středa 15. května od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
od 370
do 390
Bude plno ABBA SYMPHONIC SHOW 50 | Zlín ABBA SYMPHONIC SHOW 50 | Zlín středa 15. května od 20:00
Kongresové centrum, Zlín
Vstupenky
od 990
do 1 190
Hrochansony + Tumpach kvoč Hrochansony + Tumpach kvoč středa 15. května od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
120
Kulturní ozdravovna Jana Buriana Kulturní ozdravovna Jana Buriana středa 15. května od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
180
ANNA K. ANNA K. pátek 17. května od 18:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
od 490
do 590
Vzpomínkový koncert na písně Karla Gotta Vzpomínkový koncert na písně Karla Gotta pátek 17. května od 19:00
KD Střelnice, Jindřichův Hradec
Vstupenky
od 490
do 790
Dorota Barová Trio + Ochepovsky Project (Jazzpot 2024) Dorota Barová Trio + Ochepovsky Project (Jazzpot 2024) pátek 17. května od 19:00
Fabrika, Svitavy
Vstupenky
300
Koncert Filmové Hudby | Hořovice Koncert Filmové Hudby | Hořovice pátek 17. května od 19:30
Společenský dům, Hořovice
Vstupenky
od 550
do 650
Lipari Band aneb Kapitánova sebranka + Paradigma Lipari Band aneb Kapitánova sebranka + Paradigma pátek 17. května od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
150
Petr Hapka a jeho potměšilí hosté Petr Hapka a jeho potměšilí hosté sobota 18. května od 19:00
Fabrika, Svitavy
Vstupenky
od 550
do 590
Májový benefiční koncert BJP Foudantion Májový benefiční koncert BJP Foudantion neděle 19. května od 17:00
Augustiniánský klášter na Starém Brně, Brno
Vstupenky
490
MALIKA TIROLIEN MALIKA TIROLIEN neděle 19. května od 20:00
Jazz Tibet Club, Olomouc
Vstupenky
500
ABBA SYMPHONIC SHOW 50 | Karlovy Vary ABBA SYMPHONIC SHOW 50 | Karlovy Vary pondělí 20. května od 20:00
Hotel Thermal, Karlovy Vary
Vstupenky
od 790
do 1 190
INFLAGRANTI a Josef Vojtek | Brno INFLAGRANTI a Josef Vojtek | Brno úterý 21. května od 19:00
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
od 690
do 990
Koncert ArtCafé: Uhlíř, Bradáč, Jiráň - V rytmu bossa novy Koncert ArtCafé: Uhlíř, Bradáč, Jiráň - V rytmu bossa novy středa 22. května od 19:00
Klášter Broumov, Broumov
Vstupenky
200
Slavnosti piva pod komínem 2024 Slavnosti piva pod komínem 2024 23. – 25. května od 12:00
Pivovar Záhlinice, Hulín
Vstupenky
od 690
do 1 790
Marie Tilšarová & Kdo jsme my - Koncert všech písní Marie Tilšarová & Kdo jsme my - Koncert všech písní čtvrtek 23. května od 18:00
DOLI klub, Pardubice
Vstupenky
300
Ivan Hlas 70  Pramínek času Ivan Hlas 70 Pramínek času čtvrtek 23. května od 19:00
Kulturák NMnM, Nové Město na Moravě
Vstupenky
200
Víkend plný zábavy Víkend plný zábavy 24. – 25. května od 15:00
Myslivna, Hrušovany nad Jevišovkou
Vstupenky
od 50
do 300
Dasha a Pajky Pajk Quintet Dasha a Pajky Pajk Quintet pátek 24. května od 19:00
Nádvoří zámku Smiřice, Smiřice
Vstupenky
od 350
do 500
Honza Vančura a PLAVCI  - jarní open air koncert Honza Vančura a PLAVCI - jarní open air koncert pátek 24. května od 19:30
Děhylov - areál Loděnice, Děhylov
Vstupenky
380
Jazz Ladies & Co Jazz Ladies & Co pátek 24. května od 20:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
249