Míša Růžičková - písničky pro děti

Míša Růžičková, rodačka z Ostravy, si během nultých let získala dětské publikum díky svým písničkám. Nejde jí jen o to, aby si děti zazpívaly, ale také o rozvoj jejich pohybových a tanečních schopností. A děti to rozhodně baví!

Míša Růžičková vystudovala (kromě Vysoké školy báňské) hru na violoncello a kytaru, ale k samotné tvorbě pro děti se dostala až později (sama je matkou tří dětí). První samostatné album vydala roku 2003, později přibyla i série DVD “Cvičíme s Míšou”.

Neúnavně cestuje po ČR a Slovensku se svými pořady, během kterých zapojuje aktivně děti do hry a zve je na pódium. Nejznámějšími písničkami, k nimž existují i úspěšná videa, jsou například “Sloník Toník”, “Popeláři”, “Holka copatá” nebo “Hasičská”.

FH-DCE Super Rally® FH-DCE Super Rally® 15. – 19. května od 12:00
ATC Merkur, Pasohlávky
Vstupenky
85
30. Slavnosti chřestu a vína v Ivančicích 30. Slavnosti chřestu a vína v Ivančicích 17. – 19. května od 9:00
Palackého náměstí, Ivančice
Vstupenky
od 250
do 300
NahnedcreWeekend NahnedcreWeekend 17. – 19. května od 14:00
ATC Konopáč, Heřmanův Městec
Vstupenky
450
Burza rybiček - Praha Horní Počernice - Květen 2024 Burza rybiček - Praha Horní Počernice - Květen 2024 sobota 18. května od 9:00
Stodola - Burza rybiček, Praha
Vstupenky
od 50
do 80
XXIV. Zámecký košt vín 2024 XXIV. Zámecký košt vín 2024 sobota 18. května od 10:00
Zámek Bučovice, Bučovice
Vstupenky
475
Festival pohádek Festival pohádek 18. – 19. května od 10:00
Zámek Horní Libchava, Česká Lípa
Vstupenky
od 270
do 350
TRANSFORMERS SHOW! TRANSFORMERS SHOW! sobota 18. května od 10:00
Kulturní dům Na Rybníčku, Opava
Vstupenky
od 257
do 297
GULÁŠ FEST 2024 GULÁŠ FEST 2024 sobota 18. května od 13:00
Výletiště POŽÁRNÍK, Nýdek
Vstupenky
199
Bude plno TLAPKY V OSTRAVĚ | Pohádková party pro děti TLAPKY V OSTRAVĚ | Pohádková party pro děti sobota 18. května od 15:30
Akord, Ostrava-Zábřeh, Ostrava
Vstupenky
200
Zvířátka a loupežníci Zvířátka a loupežníci neděle 19. května od 10:00
Dům Kultury, Šumperk
Vstupenky
85
TRANSFORMERS SHOW! TRANSFORMERS SHOW! neděle 19. května od 10:00
Eurocentrum, Jablonec nad Nisou
Vstupenky
297
Bude plno Prior – komentovaná prohlídka Prior – komentovaná prohlídka neděle 19. května od 10:00
OC Dornych, Brno
Vstupenky
100
Dobré jídlo světa Street food piknik Konopiště Dobré jídlo světa Street food piknik Konopiště neděle 19. května od 10:00
Přírodní amfiteátr Konopiště, Benešov
Vstupenky
od 130
do 180
Bude plno Prior – komentovaná prohlídka Prior – komentovaná prohlídka neděle 19. května od 15:00
OC Dornych, Brno
Vstupenky
100
Dům kouzel Dům kouzel neděle 19. května od 15:00
Kinokavárna , Brno
Vstupenky
od 100
do 150
Vinohradský film: Gump - jsme dvojka Vinohradský film: Gump - jsme dvojka neděle 19. května od 16:00
Kulturní sál PÁLAVA, Brno
Vstupenky
90
TRANSFORMERS SHOW! TRANSFORMERS SHOW! neděle 19. května od 17:00
KD Čelákovice, Čelákovice
Vstupenky
297
Bude plno _____tati _____tati neděle 19. května od 19:30
Bratislavská 181, Brno
Vstupenky
245
Míša Růžičková: Lesní království Míša Růžičková: Lesní království pondělí 20. května od 17:00
Fabrika, Svitavy
Vstupenky
320
Závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ Broumov #1 Závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ Broumov #1 pondělí 20. května od 18:00
Multifunkční sál Dřevník, Broumov
Vstupenky
50
Beseda s TOMÁŠEM PAPRŠTEINEM Beseda s TOMÁŠEM PAPRŠTEINEM úterý 21. května od 16:30
Komunitní centrum MAKOVICE, Ostrava
Vstupenky
200
Závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ Broumov #2 Závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ Broumov #2 úterý 21. května od 18:00
Multifunkční sál Dřevník, Broumov
Vstupenky
50
Branky, body, vzpomínky - Honza Koller,  Petr Vichnar Branky, body, vzpomínky - Honza Koller, Petr Vichnar středa 22. května od 19:00
Sokolovna - velký sál, Černovice
Vstupenky
od 150
do 290
Brzy v prodeji Michal Škoda / Tomáš Bárta / Anna Ročňová Michal Škoda / Tomáš Bárta / Anna Ročňová 23. května – 27. července od 10:00
Fait Gallery, Brno
Vstupenky
od 30
do 220
Dobrodružství pandy Bublinky a její kamarádky Aničky Dobrodružství pandy Bublinky a její kamarádky Aničky čtvrtek 23. května od 10:30
Divadýlko na dlani, Mladá Boleslav
Vstupenky
30
Euro Bike Fest 2024 Euro Bike Fest 2024 23. – 26. května od 12:00
ATC Merkur, Pasohlávky
Vstupenky
1 500
Příběh hraček Příběh hraček čtvrtek 23. května od 15:00
Divadýlko na dlani, Mladá Boleslav
Vstupenky
30
Rodinný den - Dračí den s Kulihráškem Rodinný den - Dračí den s Kulihráškem čtvrtek 23. května od 17:00
Prostor u KVT Loděnice, Pardubice
Vstupenky
od 80
do 100
Jak indián Pípsil spal a spal až se z toho... Jak indián Pípsil spal a spal až se z toho... čtvrtek 23. května od 18:00
Divadýlko na dlani, Mladá Boleslav
Vstupenky
30
O pekelné base O pekelné base pátek 24. května od 10:30
Divadýlko na dlani, Mladá Boleslav
Vstupenky
30
Pošťácká pohádka Pošťácká pohádka pátek 24. května od 10:30
Divadýlko na dlani, Mladá Boleslav
Vstupenky
30
Víkend plný zábavy Víkend plný zábavy 24. – 25. května od 15:00
Myslivna, Hrušovany nad Jevišovkou
Vstupenky
od 50
do 300
MEET & GREET PonavaFest 2024 MEET & GREET PonavaFest 2024 24. – 26. května od 15:00
Lužánecký park, Brno
Vstupenky
333
Animefest 2024 Animefest 2024 24. – 26. května od 16:00
Výstaviště BVV, Brno
Vstupenky
od 150
do 3 600
Výlet do pohádky Halenkovice 2024 Výlet do pohádky Halenkovice 2024 sobota 25. května od 9:00
Dolina, Halenkovice
Vstupenky
od 150
do 200
LITOMYŠLÍ s rytířem Toulovcem LITOMYŠLÍ s rytířem Toulovcem sobota 25. května od 10:00
Klášterní zahrady, Litomyšl
Vstupenky
300
Kinderland Festival | Dlouhá Lhota u Příbrami 2024 Kinderland Festival | Dlouhá Lhota u Příbrami 2024 sobota 25. května od 10:00
Panství Dlouhá Lhota, Dlouhá Lhota
Vstupenky
od 299
do 1 099
Taneční vystoupení Dance&Joy Hořice Taneční vystoupení Dance&Joy Hořice sobota 25. května od 15:00
KD Koruna, Hořice
Vstupenky
150
Bude plno Prior – komentovaná prohlídka Prior – komentovaná prohlídka neděle 26. května od 10:00
OC Dornych, Brno
Vstupenky
100
Zažij knížku! Lumír včelaří s Anetou Františkou Holasovou Zažij knížku! Lumír včelaří s Anetou Františkou Holasovou neděle 26. května od 10:00
Vindyšova továrna, Praha
Vstupenky
250
Fantastická parta Fantastická parta neděle 26. května od 15:00
Kinokavárna , Brno
Vstupenky
od 100
do 150
Bude plno Prior – komentovaná prohlídka Prior – komentovaná prohlídka neděle 26. května od 15:00
OC Dornych, Brno
Vstupenky
100
Divadlo pro děti - Brouček Divadlo pro děti - Brouček neděle 26. května od 16:00
Vindyšova továrna, Praha
Vstupenky
150
Ročníkové taneční představení Zvonek Zvoní ZUŠ E. Marhuly Ročníkové taneční představení Zvonek Zvoní ZUŠ E. Marhuly pátek 31. května od 17:00
Koncertní sál L. Janáčka, Janáčkova konzervatoř, Ostrava
Vstupenky
150
TRANSFORMERS SHOW! TRANSFORMERS SHOW! pátek 31. května od 17:00
Kulturní dům Sokolovna, Sušice
Vstupenky
297
40 let Cimbálové muziky Antonína Stehlíka 40 let Cimbálové muziky Antonína Stehlíka pátek 31. května od 19:00
Hradební příkop - Znojmo, Znojmo
Vstupenky
od 270
do 300
DOBROŠLAP 2024 DOBROŠLAP 2024 sobota 1. června od 8:00
ZŠ Těšetice, Těšetice
Vstupenky
od 100
do 300
Den dětí na Landeku Den dětí na Landeku sobota 1. června od 10:00
Landek Park, Ostrava
Vstupenky
75
Vinné slavnosti na zámku Boskovice Vinné slavnosti na zámku Boskovice sobota 1. června od 10:00
Zámek Boskovice, Boskovice
Vstupenky
170
Rodinný den Nebanice 2024 Rodinný den Nebanice 2024 sobota 1. června od 13:00
Fotbalové hřiště, Nebanice
Vstupenky
189
A lo latino: Latino odpoledne + Dětský den A lo latino: Latino odpoledne + Dětský den sobota 1. června od 13:00
Nádvoří Staré radnice, Brno
Vstupenky
od 80
do 250
Den dětí na Areále Den dětí na Areále sobota 1. června od 14:00
Přístřešek Areál zdraví, Sokolov
Vstupenky
od 60
do 190
Šumný Šumperk - Slavnosti města Šumperka 2024 Šumný Šumperk - Slavnosti města Šumperka 2024 sobota 1. června od 18:00
Dům kultury - Pavlínin dvůr, Šumperk
Vstupenky
200
_____tati _____tati sobota 1. června od 19:30
Bratislavská 181, Brno
Vstupenky
245
Dobré jídlo světa Street food piknik pod hradem Okoř Dobré jídlo světa Street food piknik pod hradem Okoř neděle 2. června od 10:00
Zřícenina hradu Okoř, Okoř
Vstupenky
od 130
do 180
Dětský den s Maxíky Dětský den s Maxíky neděle 2. června od 14:00
Letní parket Baník Ratíškovice, Ratíškovice
Vstupenky
200
_____tati _____tati neděle 2. června od 19:30
Bratislavská 181, Brno
Vstupenky
245
100leté výročí školy 100leté výročí školy čtvrtek 6. června od 16:00
Těšínské divadlo, Český Těšín
Vstupenky
od 100
do 150
100leté výročí školy 100leté výročí školy pátek 7. června od 16:00
Těšínské divadlo, Český Těšín
Vstupenky
od 100
do 150
Svátky řemesel a krásy ušlechtilých koní Svátky řemesel a krásy ušlechtilých koní 8. – 9. června od 10:00
Panská zahrada, Kunštát
Vstupenky
od 150
do 750
Pohádková stezka / Brno Pohádková stezka / Brno sobota 8. června od 13:00
Les u TJ Tatran Kohoutovice, Brno
Vstupenky
od 100
do 120
Broumovská kytara 2024 Broumovská kytara 2024 sobota 8. června od 15:00
Dětské hřiště, Broumov
Vstupenky
450
MIMIFest 2. ročník MIMIFest 2. ročník neděle 9. června od 10:00
MIMI Kafe, Tábor
Vstupenky
250
Výstava papoušků a skákací hrady Výstava papoušků a skákací hrady neděle 9. června od 13:00
Hlučínská Štěrkovna, Hlučín
Vstupenky
od 100
do 250
Pohádková stezka / Karviná Pohádková stezka / Karviná neděle 9. června od 13:00
Lesopark Dubina, Karviná
Vstupenky
od 120
do 150
Příhody včelích medvídků na Špilberku Příhody včelích medvídků na Špilberku neděle 9. června od 15:00
Letní kino Špilberk, Brno
Vstupenky
250
CziDivadlo Praha: O princezně, Luciášovi a makových buchtách CziDivadlo Praha: O princezně, Luciášovi a makových buchtách neděle 9. června od 15:00
Malá scéna, Česká Třebová
Vstupenky
80
Malý princ Malý princ neděle 9. června od 17:00
Nová Akropolis, Brno
Vstupenky
100
Laco Déczi & Celula New York Laco Déczi & Celula New York středa 12. června od 19:00
Na Káře, Znojmo
Vstupenky
od 405
do 450
Burza rybiček - Praha Horní Počernice - Červen 2024 Burza rybiček - Praha Horní Počernice - Červen 2024 sobota 15. června od 9:00
Stodola - Burza rybiček, Praha
Vstupenky
od 50
do 80
Dětský den Tři citrónky Dětský den Tři citrónky sobota 15. června od 9:30
Orlovna, Hradec Králové
Vstupenky
120
Vinné slavnosti na hradě Šternberk Vinné slavnosti na hradě Šternberk sobota 15. června od 10:00
Areál Státního hradu Šternberk, Šternberk
Vstupenky
150
Kinderland Festival Hradec Králové 2024 Kinderland Festival Hradec Králové 2024 sobota 15. června od 10:00
Šimkovy Sady, Hradec Králové
Vstupenky
od 299
do 1 099
Kinderland Festival Most 2024 Kinderland Festival Most 2024 sobota 15. června od 10:00
Amfiteátr Benedikt, Most
Vstupenky
od 349
do 1 299
Den Princezen - Zámek Slavkov Den Princezen - Zámek Slavkov sobota 15. června od 10:00
Zámek Slavkov - Austerlitz , Slavkov u Brna
Vstupenky
od 399
do 1 299
Dětský den se Supr čupr mejdlo Dětský den se Supr čupr mejdlo sobota 15. června od 13:00
Sokolovna Rakovník, Rakovník
Vstupenky
150
Pohádkový les a vystoupení Míši Růžičkové Pohádkový les a vystoupení Míši Růžičkové sobota 15. června od 13:00
Rabštejnská Lhota, Chrudim
Vstupenky
150
LITOMYŠLÍ s rytířem Toulovcem LITOMYŠLÍ s rytířem Toulovcem neděle 16. června od 10:00
Klášterní zahrady, Litomyšl
Vstupenky
300
Tlapková Patrola na Liďáku - Kadaň Tlapková Patrola na Liďáku - Kadaň neděle 16. června od 14:00
Liďák, Kadaň
Vstupenky
od 150
do 500
Slunovrat 2024 Slunovrat 2024 20. – 22. června od 17:00
náměstí Osvoboditelů, Opava
Vstupenky
od 99
do 10 320
XII. Holešovská Regata XII. Holešovská Regata 21. – 22. června od 16:00
Zahrady Zámku, Holešov
Vstupenky
od 690
do 1 700
Kinderland Festival Ostrava 2024 Kinderland Festival Ostrava 2024 sobota 22. června od 10:00
Výstaviště Černá Louka, Ostrava
Vstupenky
od 349
do 1 299
Kinderland Festival Zlín 2024 Kinderland Festival Zlín 2024 sobota 22. června od 10:00
Park u Baťovy vily, Zlín
Vstupenky
od 299
do 1 099
Vinné slavnosti na zámku Plumlov Vinné slavnosti na zámku Plumlov sobota 22. června od 10:00
Zámek Plumlov, Plumlov
Vstupenky
150
Zrušeno Lollipopz v Brně Lollipopz v Brně neděle 23. června od 14:00
Tenisové kurty Brno Chrlice, Brno
Vstupenky
od 420
do 700
ŠPILBERGIA svět fantastické akro show nejen pro celou rodinu ŠPILBERGIA svět fantastické akro show nejen pro celou rodinu neděle 23. června od 14:00
Letní kino Špilberk, Brno
Vstupenky
od 190
do 590
Kinderland Festival České Budějovice 2024 Kinderland Festival České Budějovice 2024 sobota 29. června od 10:00
Výstaviště České Budějovice, České Budějovice
Vstupenky
od 299
do 1 099
Festival od Srdce Festival od Srdce sobota 29. června od 14:00
Amfiteátr Městský les, Jablunkov
Vstupenky
od 380
do 790
Kinderland Festival Valašské Meziříčí 2024 Kinderland Festival Valašské Meziříčí 2024 neděle 30. června od 10:00
Zámecký park Kinských, Valašské Meziříčí
Vstupenky
od 249
do 899
Festival IQ Play - Slovácké léto 2024 Festival IQ Play - Slovácké léto 2024 3. – 3. července od 10:00
Reduta, Uherské Hradiště
Vstupenky
od 110
do 320
Kinderland Festival Zámek Liblice 2024 Kinderland Festival Zámek Liblice 2024 sobota 6. července od 10:00
Zámek Liblice, Byšice
Vstupenky
od 299
do 1 099
Vinné slavnosti na zámku Lešná Vinné slavnosti na zámku Lešná sobota 6. července od 10:00
Zámek Lešná, Lešná
Vstupenky
150
Pohádková stezka / Zlín Pohádková stezka / Zlín neděle 7. července od 13:00
lesní cesta u Gymnázia Lesní čtvrt, Zlín
Vstupenky
od 120
do 150
Šumperské Pomněnky 2024 Šumperské Pomněnky 2024 pátek 12. července od 19:00
Dům kultury - Pavlínin dvůr, Šumperk
Vstupenky
280
Vinné slavnosti na zámku Kroměříž Vinné slavnosti na zámku Kroměříž sobota 13. července od 10:00
Arcibiskupský zámek Kroměříž, Kroměříž
Vstupenky
150
Kinderland Festival Česká Lípa 2024 Kinderland Festival Česká Lípa 2024 sobota 13. července od 10:00
Venkovní běžecký okruh Průmyslové školy, Česká Lípa
Vstupenky
od 299
do 1 099
V_houští 2024 V_houští 2024 sobota 13. července od 14:00
Remízek u Průmyslové ulice, Lukov
Vstupenky
od 300
do 2 000
Opera nejen pro děti: Porucha na lodi Nautilus - premiéra Opera nejen pro děti: Porucha na lodi Nautilus - premiéra sobota 13. července od 16:00
Městské divadlo, Znojmo
Vstupenky
od 225
do 450
Kinderland Festival Tábor 2024 Kinderland Festival Tábor 2024 neděle 14. července od 10:00
Areál Komora, Tábor
Vstupenky
od 299
do 1 099
Opera nejen pro děti: Porucha na lodi Nautilus - repríza Opera nejen pro děti: Porucha na lodi Nautilus - repríza neděle 14. července od 16:00
Městské divadlo, Znojmo
Vstupenky
od 225
do 450
Koncert na dřeň: CLARINET FACTORY Koncert na dřeň: CLARINET FACTORY neděle 14. července od 20:00
Vinařství Lahofer, Dobšice
Vstupenky
od 405
do 450
Opera nejen pro děti: Porucha na lodi Nautilus - derniéra Opera nejen pro děti: Porucha na lodi Nautilus - derniéra úterý 16. července od 16:00
Městské divadlo, Znojmo
Vstupenky
od 225
do 450
Zvířátka a medvěd | Pohádka na zámku Zvířátka a medvěd | Pohádka na zámku čtvrtek 18. července od 17:00
Zámek, Blansko
Vstupenky
120
Koncert malých géniů Koncert malých géniů čtvrtek 18. července od 18:00
Althanský palác, Znojmo
Vstupenky
od 202
do 225
Koncert vítězů Koncert vítězů pátek 19. července od 19:30
Kostel Jevišovice, Jevišovice
Vstupenky
od 200
do 225
Kinderland Festival Písek 2024 Kinderland Festival Písek 2024 sobota 20. července od 10:00
Výstaviště, Písek
Vstupenky
od 299
do 1 099
Tour de Varhany Tour de Varhany sobota 20. července od 11:00
Kostel sv. Václava v Louce, Znojmo
Vstupenky
od 135
do 400
Odpoledne se sommeliérem Jakubem Přibylem Odpoledne se sommeliérem Jakubem Přibylem sobota 20. července od 15:00
Sklepení U císaře Zikmunda, Znojmo
Vstupenky
800
KONCERT PŘI SVÍČKÁCH II.: Ensemble Rosa Mystica KONCERT PŘI SVÍČKÁCH II.: Ensemble Rosa Mystica sobota 20. července od 21:00
Kaple sv. Václava, Znojmo
Vstupenky
od 383
do 425
LITOMYŠLÍ s rytířem Toulovcem LITOMYŠLÍ s rytířem Toulovcem neděle 21. července od 10:00
Klášterní zahrady, Litomyšl
Vstupenky
300
Kinderland Festival Benešov 2024 Kinderland Festival Benešov 2024 neděle 21. července od 10:00
Přírodní amfiteátr Konopiště, Benešov
Vstupenky
od 299
do 1 099
Koncert ze znojemských archivů: CAPELLA SEBASTIANA Koncert ze znojemských archivů: CAPELLA SEBASTIANA neděle 21. července od 19:00
Kostel sv. Michala, Znojmo
Vstupenky
od 288
do 320
Ať žijí strašidla! Ať žijí strašidla! pátek 26. července od 18:00
Letní kino Hulín, Hulín
Vstupenky
200
Kinderland Festival Jihlava 2024 Kinderland Festival Jihlava 2024 sobota 27. července od 10:00
Amfiteátr, Jihlava
Vstupenky
od 299
do 1 099
Den Princezen - Zámek Karlova Koruna Den Princezen - Zámek Karlova Koruna sobota 27. července od 10:00
Zámek Karlova Koruna, Chlumec nad Cidlinou
Vstupenky
od 399
do 1 249
Kinderland Festival Praha 2024 Kinderland Festival Praha 2024 sobota 27. července od 10:00
Park Riegrovy sady, Praha
Vstupenky
od 299
do 1 099
Bigboš Křinice 2024 – 19. ročník Bigboš Křinice 2024 – 19. ročník sobota 27. července od 13:00
Statek, Křinice
Vstupenky
od 199
do 399
Kinderland Festival Nymburk 2024 Kinderland Festival Nymburk 2024 neděle 28. července od 10:00
Park Pod Hradbami, Nymburk
Vstupenky
od 349
do 1 299
Kinderland Festival Olomouc 2024 Kinderland Festival Olomouc 2024 neděle 28. července od 10:00
Výstaviště Flora, Olomouc
Vstupenky
od 299
do 1 099
Sněhurka a 7 trpaslíků | Pohádka na zámku Sněhurka a 7 trpaslíků | Pohádka na zámku čtvrtek 1. srpna od 17:00
Zámek, Blansko
Vstupenky
120