Garage

Garage Ostrava

Martinovská 3262/5, 72300
Více o místě

Ostrava

Martinovská 3262/5, 72300
Česká Republika

O místě

Restaurace

Stylový retro interiér restaurace pro cca 100 lidí, který Vás zavede do leckteré garáže 60.let… Doménou je růžový cabriolet ve kterém se můžete pohodlně usadit. Přijďte se sami přesvědčit o kvalitách naší restaurace.

Velký sál

Tanec, sport i zábava - to vše Vám sál dává.

Sál s tanečním parketem , pódiem a dvěma bary, který můžete využít od společenských plesů, kongresů, tanečních kurzů , rodinných oslav, svateb až po koncerty různých souborů. Velikost sálu vidíte na fotografiích. Jsou zde k dispozici 2ks ping-pongových stolů, které je možno denně využít. Cena za 1hodinu stolního tenisu je 50,-Kč a míčky i pálky je možné si pronajmout u obsluhy. Cena pronájmu sálu je individuální dle druhu akce.

Vinotéka

Od 15.10.2012 je v našem podniku otevřena nová klimatizovaná vinotéka ve které najdete na 60 druhů vín. Hlavní značkou jsou Chateau Valtice, nechybí však ani zahraniční vína italská, francouzská, portugalská či jihoamerická. Vína Vám podáme podle Vašeho přání a sami si můžete láhev vybrat přímo ve vinotéce.Součástí vinotéky bude od 1.11.2011 i bohatý výběr sýrů z Holandska, Itálie a Švýcarska.


www.garageclub.cz