Cestovatelské středy v NM | Tono Stano a Ha Thanth Špetlíková
středa 13. 2. 2019 od 19:00Národní muzeum (nová budova), Praha
Předprodej byl ukončen
V moderovaných besedách cestovatel Ruda Švaříček představuje zajímavé osobnosti v atraktivním prostředí NM. Večery mají příjemnou atmosféru, chvíle zde bývají výjimečné. Osobnosti jsou vybroušené originály, publikum povedeně reaguje.
Proslavil se především portréty a akty. Patří do Slovenské nové vlny, kde boural klišé inscenované fotografie. Oko potěší nejen snímek Smysl. "Král aktů" opravdu umí!
Exotická kráska pochází z Hanoje, v Česku žije od pěti let. Stihla scénografii na DAMU i katedru loutkového alternativního divadla, věnuje se kostýmní tvorbě. Popularitu získala ze seriálů Ordinace v růžové zahradě a Kriminálka Anděl. Film Miss Hanoi má i vietnamské titulky. Vede dvě úspěšné kavárny. Silná káva!?!
Cestovatelské středy v NM: Siposová, Samaras, Literová, Fajt - 22. dubna od 19:00, Národní muzeum (nová budova), Praha
Cestovatelské středy v NM: Vopěnka, Huptych, Neckář - 29. dubna od 19:00, Národní muzeum (nová budova), Praha
Cestovatelské středy v NM: Siposová, Samaras, Literová, Fajt
22. dubna od 19:00
Cestovatelské středy v NM: Vopěnka, Huptych, Neckář
29. dubna od 19:00
Arterie Concept
16. května od 13:00
Politická VIDEA A REELS: obsah pro lidi i algoritmy
30. května od 15:00
9th Conference Exopolitics, History & Spirituality 2026
13. listopadu od 10:01 – 15.11.
9. Mezinárodní konference Sueneé Universe 2026
13. listopadu od 10:01 – 15.11.