Pořadatel nemá v tomto okamžiku nasazené žádné veřejné akce.

O pořadateli

Divadlo Polárka je divadlo, které svou uměleckou tvorbou pokrývá diváky všech věkových kategorií. Celé rodiny si tak mohou užít představení, workshopy, koncerty, festivaly a jiné komunitní aktivity na Velké i Malé scéně, ale i na Zahradě za divadlem a přilehlém okolí.

Mezi profesionální scény se divadlo zařadilo v roce 1999 a od té doby se v něm vystřídalo mnoho výrazných uměleckých osobností (za všechny např. Martin Františák, Jan Mikulášek či Hana Mikolášková), divadlo ale dává prostor i mladým tvůrcům a absolventům divadelních škol. V poslední době divadlo Polárka vedl umělecký šéf Jan Cimr, kterého v roce 2022 vystřídal Jiří Hajdyla.

Divadlo Polárka hraje pro veřejnost i školy a nabízí velmi rozmanitý repertoár, ve kterém se diváci všech věkových kategorií mohou setkat s různými divadelními vesmíry. V Polárce můžete vidět vše od činohry, přes loutkové a autorské divadlo, pohybové inscenace, divadlo pro nejmenší diváky až k velkolepým vesmírným hard-disco koncertům divadelní kapely Polaris.

Kromě inscenací samotných nabízí Polárka i další program, ať už doprovodné akce (například Den dětí, podzimní festival Polárkový dort nebo festival pro nejmenší MimiArt) nebo workshopy pro veřejnost i školní kolektivy.

Divadlo Polárka svou dramaturgií provází diváky na cestě k dospělosti, a to formálně i tematicky.

U Divadla Polárka také fungují divadelní studia Polárníček, PolaroID a PolarITy.