Pokáč: Úplně Levej Tour

Pokáč: Úplně Levej Tour

Více informací

O akcích

Český písničkář, který si svým důvtipem a kytarou získává stále větší množství fanoušků nejen tady u nás, chystá turné se svou novou deskou Úplně Levej.

Ing. Jan Pokorný je český písničkář říkající si Pokáč. Má kytaru, kočku a kameru, na kterou natáčel počátky své vlastní tvorby a následně jí umísťoval na svůj YouTube kanál. Dnes má za doma nahrávací studio, pomocníka manažera, milionovou sledovanost na svých písničkových videí a vystupuje tak často, jak mnozí z nás z tramvaje. Takže hodně!

Svoji muzikální kariéru bere zcela seriozně a taky díky tomu je známý svým velice pozitivním přístupem a vztahem ke svým fanouškům. Zajímá se, stará se a skládá písničky dál. A kvalita neklesá, ba naopak je to lepší a lepší. O posledních Vánocích vlastnoručně napsal přáníčka všem těm, kteří si koupili vstupenku na křest jeho nového alba, které se bude konat v říjnu ve Forum Karlín v Praze. A tam je vyprodáno.

Naštěstí hned po tomto velkém koncertním křtu, kde bude téměř 5 tisíc lidí, naplánoval velkou Úplně Levej Tour po 9 městech v České republice - Liberec, Rakovník, Brno, Svitavy, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Mariánské Lázně, Jičín a Olomouc. Je trochu šílené, že celé toto turné je až v listopadu a už se některé zastávky blíží k vyprodání.