Předprodej byl ukončen

Jana Jelínková & Sto zvířat Dáma s čápem Tour
HUDBA Rock / Pop / Punk / Jazz / Blues / Klasika

Jana Jelínková & Sto zvířat Dáma s čápem Tour

pátek 1.12.2017 od 20:00
KD Čelákovice, Čelákovice

O akci

14. ČERVENCE VYŠLO SÓLOVÉ ALBUM ZPĚVAČKY STO ZVÍŘAT JANY JELÍNKOVÉ "DÁMA S ČÁPEM".

 Na podzim vyjede kapela na Dáma s čápem TOUR

Zpěvačka kapely STO ZVÍŘAT Jana Jelínková slaví letos kulaté narozeniny a protože více jak půl svého života strávila ve Zvířatech, nabízelo se vydání jejího sólového alba jako poděkování za její trpělivost, charisma a výdrž.

CD DÁMA S ČÁPEM obsahuje 15 zcela nových songů. Všechny texty napsal tradičně Tomáš Belko a jedná se možná o jeho zatím nejsilnější a zároveň nejkřehčí textařské počin.
Hudebně se podíleli kromě členů Sto zvířat Honzy Kaliny, Mikiho Nopa a Jana Berušky Šobra také Filip Nebřenský ( Hmm.., Pískomil, ex Kašpárek v rohlíku), Matěj Belko (Lenka Dusilová, Mydy Rabycad), Karel Šváb (Tichá dohoda) a Milan Cimfe (ex Pražský výběr, Krucipisk).
Myšlenka na Janino "šansonové" album byla ve vzduchu již dlouho. Celé album se nese v lehce dekadentní atmosféře, ovšem se sarkastickým úšklebkem ve tváři.

Koncertně jde o standardní základ kapely Sto zvířat, doplněný o hostující hudebníky. Pochopitelně nebudou na koncertech chybět songy jako Ty vole, na základní škole, Alice se dala na pití, Romeo a Julietta a další.

Album DÁMA S ČÁPEM vyšlo 14. července 2017 v den Janiných narozenin tradičně na nezávislém labelu 100PROmotion.