Předprodej byl ukončen

Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Cabaret Praha
HUDBA Jazz / Blues / Klasika, FESTIVAL, UMĚNÍ

Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Cabaret Praha

pátek 27.10.2017 od 20:00
Sál Boccaccio, Praha

O akci

Jen ti nejlepší z nejlepších světové i české burlesky se představí na této gala show v jedinečném barokním sále Boccaccio. Večer můžete zahájit ve velkém stylu s luxusní tříchodovou večeři, kterou si užijete za doprovodu jedinečné kabaretní zpěvačky. Láhev na stůl je samozřejmě v ceně. Nebo můžete zvolit variantu VIP stolu u pódia s občerstvením a obsluhou. Standartní vstupenka na sezení je také k dispozici.

V tento večer si užijete všechny naše hosty Vicky Butterfly z Anglie, Raye Gunna a Lolu van Ellu z USA i Sheilu Wolf a Harden Reddy z Německa a mnohé další. Oblékněte se noblesně ať zapadnete a navíc můžete vyhrát ceny pro nejlépe oblečené diváky. Náš tajný koktejl bar bude servírovat jedinečné drinky vytvořené a pojmenované pouze pro naši akci.

The crème de la crème of world burlesque and cabaret will share the stage with the best of local talent in this glamourous show. Our headliners Vicky Butterfly and Ray Gunn  and our guests Lola Van Ella, Harden Reddy and Sheila Wolf will wow you with their larger then life acts. Come and get seduced by the the ultimate beauty of the magical baroque hall filled with glamourous performers while tasting superb dinner, canapés and cocktails. Three types of tickets are available: Three course dinner with a bottle included, VIP with refreshments and service at the table and general seated ticket also.

Vystoupí/Performers:
Vicky Butterfly / UK Headliner, Most Dazzling at 2016 BHOF
Ray Gunn / USA Headliner, King of Boylesque 2013
Lola van Ella / USA, Special Guest 
Harden Reddy / Germany, Special Guest, King of Boylesque 2016
Sheila Wolf / Germany Special Guest
Miss Botero / Legend from France
Angelica G. L´Amour/ Czech republic, Producer of BBF

MC: Amber Topaz/ UK, Bohemian Queen 2016 

Jacqueline Hyde / USA
Yassmine de Mortifére / Czech republic
Galeb / Czech republic
Suzie Sequin/ UK
Coney Bow/ France
Fantastic Dance Company / Czech republic