Předprodej byl ukončen

Festival Dokořán

Festival Dokořán

4.8.2011 od 17:00 – 6.8.2011
areál Loděnice, Karviná

O akci

Občanské sdružení INICIATIVA DOKOŘÁN přináší již po sedmé do Karviné tři dny naplněné hudbou, dobrou zábavou a inspirací. Dokořán spojuje žánry a chce dát prostor všem bez ohledu na oblíbený playlist:) Dokořán není jen festival, je to místo, kde si můžete odpočinout, nabrat síly, potkat staré a najít nové přátele.
4. - 6.8.2011

Jsme velmi rádi, že se festival po roce znovu odehrává přímo v areálu Loděnice, která získala novou fasádu. Festival Dokořán se tak může pochlubit jedním z nejhezčích festivalových prostředí jaké v Česku najdete. Žádná letiště, kde se škvaří asfalt, žádná letní kina a staré fotbalové stadiony. Dokořán Vás přivítá v krásném parku, u vody, přestože do centra města to je jen pár minut chůze.

Dokořán i letos představí zahraniční kapely, a to z Velké Británie, Polska nebo Slovenska, samozřejmostí jsou mediálně známé české kapely i kapely, které teprve slavné budou.

Inciativa Dokořán se svým festivalem snaží zkvalitnit kulturní prostředí v karvinském regionu. Naším cílem je jediné, chceme Vám zpříjemnit pár letních dní. Těšíme se na Vás.

Více info na: PROGRAM FESTIVALU