Předprodej byl ukončen

Depeche Mode Spirit Party
HUDBA Rock / Pop / Punk / Elektronika, PARTY

Depeche Mode Spirit Party

sobota 25.11.2017 od 19:00
Rock Café, Praha

O akci

Tradiční každoroční Depeche Mode Friends Party, nejen pro fanoušky DM, s názvem Spirit Party, se opět koná v Rock Café. Od koncertu DM v květnu uběhl již nějaký čas a máme před sebou další koncert v lednu příštího roku. Přijďte zavzpomínat s přáteli a znovu se navnadit na další pražský koncert Spirit Tour.

Tento klub je dvoupatrový, proto na této akci ani letos nebude chybět DM kino, kde se budou promítat různé záznamy a dokumenty o Depeche Mode. Na této párty vystoupí kapela Oceán, která nahradí vystoupení DM Revival, který jste vídali v předchozích rocích. 
Můžete se těšit i na další muziku. Na srazu Vás čeká bohatá tombola, např. textilní a pvc bannery s motivy DM, ti, kteří nebudou mít štěstí, budou mít možnost si zakoupit za minimální obnos bannery z dřívějších akcí. Samozřejmě nebude chybět ani dmshop.

Live: OCEÁN (21:30 hod.)

Dále je připravena vedle hlavní stage i druhá, kde budou hrány remixy a atd. pro ortodoxní fans.

DJs: Gabriel, Agent Orange

Více informací

How to get to Club Rock Cafe:

Metro Line B station National Avenue.
How to get to Rock Cafe: Metro B, station Národní Avenue.

The annual Depeche Mode Friends Party (not just for DM fans!) dubbed ‘Spirit Party’ this time around will be held at the Rock Café, Prague. It’s been couple months since DM’s gig in May, but there’s another one coming January next year so the party serves a perfect warm up for DM’s next prague stop.Rock Cafe is a two floor club, so along main stage area you can also look forward to DM cinema where all kinds of DM videos/clips/news stories will be screened all night long. Also on the bill is Oceán, a famous local electronic act with a lot of influence from DM.
Music wise you can also look forward to other bands and genres. We will also be running a midnight comp where we will be giving away many DM styled large printed banners. We will also be running a sale of banners we created for previous events - if you’re familiar with our parties you know we do many of them for each party. Of course DM shop will not be missing.Along with main stage, there will be a second stage with playlist focused mostly on remixes and hardcore fans.

 

 

www.depechemode.cz

www.depechemode.sk