Předprodej byl ukončen

Depeche Mode Global Spirit Tour - Official After Party
HUDBA Rock / Pop / Punk / Elektronika, PARTY

Depeche Mode Global Spirit Tour - Official After Party

středa 31. ledna od 22:30
Roxy, Praha

O akci

V rámci zimní části Global Spirit Tour se opět Depeche Mode vrací do Prahy, kde odehrají svůj koncert, tentokrát v O2 aréně. Tradičně po koncertu již několik let pro vás Depeche Mode Friends pořádá Afterparty a ani tentokrát o tuto akci nepříjdete. Party se bude konat v prostorách pražského klubu Roxy, kapacita je více než 1000 návštěvníků.

Klub je dvoupatrový a členitý, kromě taneční plochy jsou zde místa, kde můžete v klidu posedět a popovídat si, třeba právě o proběhlém koncertu. Vedle hlavní stage je zde další, menší stage, se samostatným barem.

Více informací

Během akce se budou rozdávat z podia fanouškům DM artikly. Máte se na co těšit. Poslední after party byla vyprodána měsíc předem, proto dlouho neotálejte se zajištěním vstupenek.

Jak se dostanete do klubu Roxy:

Z O2 arény metrem B, nástupní stanice Českomoravská do stanice Náměstí Republiky (6.výstupní stanice) z metra výstup směr Revoluční, cca po 200m ulicí Revoluční vlevo do ulice Dlouhá a po 100 m se nachází klub Roxy.

How to get to Roxy:

From O2 arena take metro B from station Českomoravská to station Náměstí Republiky (6th stop). Follow the exit to Revoluční street and once outside follow it for some 200m, take turn left to Dlouhá and the club will be on your right after about 100m.

As part of winter leg for Depeche Mode’s Global Spirit Tour the band will be returning to Prague to play O2 Arena on January 31 2018. Depeche Mode Friends has been organising after show parties for many past DM gigs and this one will be no exception. 
The after show party will be hosted at the legendary Roxy, with capacity of 1000+ there should be plenty room to further extend your DM experience for the night. Roxy is a two floor club with plenty of dancing space and lot of seating areas. The second stage located further back in the club has its own bar and DJ program. DM shop will also be present. As is good tradition you can look forward to some freebies during the night. 
The last after party was sold months ahead so do not hesitate with booking your tix.

www.depechemode.cz

www.depechemode.sk