Předprodej byl ukončen

The Display (DE) + To Age
HUDBA Rock / Pop / Punk / Metal / HC

The Display (DE) + To Age

pátek 17.11.2017 od 19:00
Ponorka, Pardubice

O akci

THE DISPLAY & TO AGE CZ TOUR 2017
with Ross Thompson of Van Canto and members of EpitomE
17. 11. 2017 - RC Ponorka, Pardubice

Vokalista Ross Thompson z populární německé a capella formace Van Canto přijede v listopadu na tři koncerty do České republiky se svojí druhou kapelou The Display.

Pojem Van Canto je metalovým fanouškům v Česku dobře známý, za více než 10 let své existence se u nás tento originální soubor, který při svých vystoupeních nepoužívá kromě bicích žádné hudební nástroje, zastavil již nesčetněkrát. Ať už šlo o vystoupení na různých festivalech, nebo poslední návštěvu v rámci turné v roce 2016 v Masters of Rock Café ve Zlíně a v pražském MeetFactory, jednalo se vždy o unikátní zážitek.

Ještě nějaký čas před tím, než vznikl soubor Van Canto, založil kytarista David Hambach (později známý z kapely Bloodwork) na počátku nového tisíciletí rockovou formaci The Display, se kterou vydal své první EP v roce 2002. V průběhu prvních let došlo k několika personálním změnám a k postu frontmena se tak dostal talentovaný Ross Thompson. The Display odehráli řadu akci a setkali se s velmi pozitivními ohlasy fanoušků. O pár let později se však všichni členové rozprchli do jiných projektů a svého pořádného reunionu se The Display dočkali až v roce 2015.

V rámci společného turné s domácí kapelou To Age se v listopadu uskuteční tři koncerty The Display v České republice:

16. 11. 2017 - MC Fabrika - České Budějovice
17. 11. 2017 - RC Ponorka – Pardubice
18. 11. 2017 - Chapeau Rouge – Praha

Vystoupení kapely The Display by si neměl nechat ujít žádný fanoušek souboru Van Canto, ani příznivce kapel okolo kvalitního melodického rocku a metalu.