Předprodej byl ukončen

Šatlavafest

Šatlavafest

22.7.2011 od 15:00 – 23.7.2011
Přibyslav Letiště, Přibyslav

O akci

Stejně jako minulé dva roky i letos pořádá přibyslavská kapela Šatlava hudební festival pod širým nebem - Šatlava fest. „První ročník se konal v roce 2009 a pořádali jsme to s původní myšlenkou oslavit tak páté narozeniny Šatlavy. Festival se povedl a dostali jsme okamžitě chuť uspoádat další rok festival opět.“ Vzpomíná na začátky festivalu člen Šatlavy Martin Kasal.

Festival představí jak přední české kapely, tak i místní „domácí“ interprety. Vystoupí zde Úvalská kapela Divokej Bill i jeho starší brácha Medvěd 009. „S kapelou Divokej Bill máme dobré vztahy, stejně jako s Medvědy. Jsme moc rádi, že to dopadlo a že do Přibyslavi přijedou, jsou to festivalové stálice!“ uvádí Kasal. Další perlou festivalu je bez pochyby kapela Nightwork, která nedávno excelovala při předávání hudebních cen Akademie populární hudby, odkud si odnesla rovnou tři Anděly za skupinu, album a videoklip roku 2010.

Fanoušci svižnější a tvrdší muziky se mohou těšit na kapely Arakain a Post-it. „Páteční večer představí metalovou stálici Arakain a také kapelu Post-it, hrající hudební styl crossover. Pátek zakončí ska-punková kapla Fuero Fondo ze Slovenska. Přesné časy vystupujících jsou zatím předběžné, ale obsazení by se již měnit nemělo.“ Uvádí Jaroš. Během festivalu dojde i na další známé kapely jako například: Wohnout, Imodium, No Heroes a již osvědčený Xindl X, který měl taktéž úspěch v uvedené soutěži hned třikrát, vždy na třetím místě.

Šatlava fest 2011 se bude konat ve dnech 22.-23. července. Pořadatelé mysleli i na přespolní a proto bude na letišti i stanové městečko a parkoviště. Z přibyslavského vlakového nádraží budou přes náměstí jezdit svozy na letiště.

Šatlava fest nabídne nejen pro přibyslavské občany nevšední letní hudební zážitek pod širým nebem, na kterém se představí nejrůznější hudební styly. A to bude stát za to navštívit!