Předprodej byl ukončen

Gunnar Haslam (USA)
HUDBA Elektronika, PARTY

Gunnar Haslam (USA)

sobota 2.12.2017 od 21:00
Kabinet Múz, Brno

O akci

Gunnar Haslam je vyjímečný dj a producent s osobitým intelektem. S DJingem začal na vysoké škole v New Yorku, kde studoval fyziku částic a metody zpracování signálu. Při nakupování desek se již v té době seznámil s majitelem labelu L.I.E.S - Ronem Morellim, který mu v roce 2013 vydal jeho první album s názvem Mimesiak. To se brzy stalo na elektronické scéně velmi uznávaným a ceněným.

Od tohoto svého debutu přesunul kariéru fyzika na vedlejší kolej a naplno se věnuje světu syntezátorů a produkci, která plynně překlenuje klubové techno, acid, ale i ambient vhodný pro domácí poslech. O jeho kvalitách vypovídá i to, že mu mimo jiné vychází desky třeba na Efdeminově labelu Naif. Za zmínku také stojí jeho spolupráce s Tin Manem pod společným názvem Romans.

Vzhledem k tomu, že začal působit v lokálním prostředí již během svého studia na vysoké škole, stal se Haslam rychle pevnou součástí newyorkské udergroundové scény. Často hraje v tamním klubu The Bunker, zároveň má však nabitý program jako dj i live act a vystupuje prakticky po celém světě.

V poslední době hraje také ve společné kolaboraci 3 djs známých jako Hot Mix. Propojení s dalšími umělci přirozeně ovlivňuje jeho tvorbu, díky čemuž stále rozšiřuje svůj hudební záběr. Na jeho produkci působí vlivy z celého světa, více, než jedno konkrétní místo. Jeho vlastními slovy: „Music is the one place where I can do whatever feels right, and just let it all happen“.