EXIT Open Air 2018
HUDBA Elektronika, PARTY

EXIT Open Air 2018

sobota 16. června od 15:00
Autocamp Obora, Brno
Vstupenka do mobilu
od 299 do 599 Zobrazit ceny
předprodej končí 15. června

Základní vstupenka

Základní cena 299 Kč Koupit

VIP "Backstage"

- Přístup do speciální zóny za hlavní pódium - Vlastní bar s výhodnějšími drinky - Vlastní toalety

Základní cena 599 Kč Koupit

O akci

Protože na Brno dopadla zima, mráz a sníh, rozhodli jsme se, že vám dnes přineseme trošku toho sluníčka a již dnes vás pozveme na nadcházející léto. A přestože je leden, tak neleníme, a pracujeme na letním Open Air Festivalu.

Ačkoliv byl pro nás loňský 1. ročník festivalu SOLIS v areálu Ahoy úspěšný, tak po pečlivém zvažování jsme se rozhodli pro tuto akci vybrat nové místo ale hlavně festival pevně spojit s naším klubem a značkou, pro kterou toho chystáme do budoucna mnohem více. Značkou, která za našeho krátkého působení v Brně do tohoto města přivedla jména taneční scény, co do té doby byla spíše utopie nebo záležitost halových akcí a kterou zná čím dál vice party people v celé ČR.

Solis Festival se tímto dnem mění na:

EXIT OPEN AIR.

Zapište si datum 16.6.2018, kdy se společně setkáme v Autocampu Obora na Brněnské přehradě. Místo, které má skvělé zázemí, atmosféru a kapacitu, která do budoucna slibuje velice zajímavé projekty. Připravena bude jedna menší stage, kde bude znít house a techhouse a kde se odehraje i následná afterparty. To hlavní ale představí main stage, která bude burácet technem se zahraničními headlinery, rezidenty klubu stálicemi české scény!