Skinny Molly (USA), Pumpa - koncert série Golden_eye.hb
HUDBA Rock / Jazz / Blues / Klasika

Skinny Molly (USA), Pumpa - koncert série Golden_eye.hb

pátek 2. listopadu od 20:00
Klub OKO, Havlíčkův Brod
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

Cena 400 bez dalších poplatků
předprodej končí 2. listopadu

O akci

SKINNY MOLLY (www.skinnymollyrocks.com)

Jižanský název kapely z amerického Nashville přímo odkazuje na příslušnost a provázanost se známou floridskou líhní největších legend jižanského rocku, kterými jsou LYNYRD SKYNYRD, BLACKFOOT a MOLLY HATCHET. Kapelu založil v roce 2004 kytarista, zpěvák a skladatel Mike Estes, který část devadesátých let prožil právě v kapele LYNYRD SKYNYRD.

Vstupné: 400 Kč. Vstupenky pouze v předprodeji!!

Více informací

SKINNY MOLLY (www.skinnymollyrocks.com)

Tvorba SKINNY MOLLY představuje (v intencích jižanského rocku) zdařilý mix country a hutnějšího rocku. Koncertní setlist slibuje zhruba polovinu vlastní tvorby a polovinu skladeb od bývalých členů, samozřejmě nebude chybět erbovní jižanská hymna „Sweet Home Alabama“. Kapela za dobu svého působení vydala tři studiová alba: No Good Deed (2009), Haywire Riot (2013) a Here for a Good Time (2014).

Koncert v havlíčkobrodském klub Oko bude historicky prvním koncertem SKINNY MOLLY na Vysočině. Jako host společně s kapelou vystoupí výtečný kytarista Pavel Marcel (www.pavelmarcel.cz).

PUMPA (www.pumparock.cz)

Kapela v čele s Michalem Němečkem zahraje nejlepší skladby ze svého jižanského repertoáru (O tom to může bejt, Tak tradá!, Hodim si lano, Volný styl). Repertoár kapely je inspirován hudbou Lynyrd Skynyrd, ZZ TOP, Johnnyho Wintera, AC/DC.... v předloňském roce ostatně Pumpa posbírala nejvíc hlasů v soutěži organizované rádiem BEAT o předskokana pražského koncertu "elektrikářů ze Sydney". Pamětníci si vzpomenou na první (a do loňského roku poslední) vystoupení Pumpy v Havlíčkově Brodě v programu soutěžní přehlídky Rocková Vysočina v KD Ostrov (1986). Více o kapele též tady www.stockfest.cz/pumpa.

After party: TRAFFIC JAM

Současný repertoár kapely vzniklé v roce 1998 tvoří asi 40 skladeb, které si sami aranžují. Jedná se o nejrůznější bluesové standardy, instrumentální skladby s bluesovými, rockovými, jazzovými či rock´n´rollovými prvky. V play listu najdeme skladby B.B.Kinga, Willie Dixona, Kenny Wayne Shepherda, Erica Claptona, Led Zeppelin, Wiil J. Hammonda a mnoha dalších. Těžištěm jsou ale stále kompozice ve dvanácti taktové harmonii. Více o kapele též tady www.stockfest.cz/traffic-jam.

Line up:

20:00 PUMPA

21:30 SKINNY MOLLY

23:30 TRAFFIC JAM

Koncert je součástí série GOLDEN_EYE.HB (podzim) 2018:

27.09.2018 Miloš Meier – DRUMMING SYNDROME (www.milosmeier.com)

05.10.2018 ROCK FOR BOOK 2018 - Michal Prokop & FRAMUS FIVE (www.michalprokop.cz) / Václav Koubek (www.vaclavkoubek.cz) / BASS (www.facebook.com/bassrockreunion).

19.10.2018 SUPERGROUP.CZ (https://www.rocking.cz/supergroup) / JAZZ JOINT (http://bandzone.cz/jazzjoint)

02.11.2018 SKINNY MOLLY / PUMPA / TRAFFIC JAM

Přenosný pas na tři koncerty + bubenické show Drumming Syndrome od začátku dokonce za 1.000 Kč již také v prodeji na těchto prodejních místech:

1) V ethno obchůdku Tulipán Havlíčkův Brod, Horní ulice

2) Na portálu https://www.smsticket.cz/vstupenky/10948-golden_eye-meier-supergroup-cz-framus-five-skinny-molly (předplatné na koncertní seriál do mobilu)

Bližší informace o koncertech: e-mail: kletecka@thb.cz, tel. 602 567 728