brnoNADIVOKO
HUDBA, PARTY, FESTIVAL, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, JÍDLO

brnoNADIVOKO

25. dubna od 14:00 – 26.4.
Malá Amerika, Brno
Vstupenka do mobilu
od 150 do 350 Zobrazit ceny
předprodej končí 22. dubna

Vstupenka na celý festival

Dárce - 50 korun daruji na rozvoj festivalu

Základní cena 300 Kč Koupit
Dárce 350 Kč Koupit

Vstupenka na středu 25. 4.

Základní cena 200 Kč Koupit

Vstupenka na čtvrtek 26. 4.

Základní cena 150 Kč Koupit

O akci

brnoNADIVOKO
cestovatelský festival / 25. - 26. 4 2018 / Brno, Malá Amerika

 

Taky se ti stýská po chaosu letišť, otravné chuti ovesných vloček k snídani, nekonečném smlouvání a dalších krásách cestování? Neboj! Léto už se blíží. A abychom si čekání na ranní rosu, čaj z ešusu a puchýře na nohách zpříjemnili, je tu jarní brnoNADIVOKO. Festival cestovatelských přednášek, exotického jídla, industriální, hravé krásy a skvělá hudba. Pojďme si to užít nadivoko, mimo semišové sedačky kinosálů. Příjď na Malou Ameriku a možná taky odejdeš s koupenou letenkou a parťákem na výlet.

 

PROČ NADIVOKO?

Festival NADIVOKO to je víkend pod stanem na Vysočině, rybník, fascinující přednášky, pódium z palet na louce, otevřený lidi, neuvěřitelná atmosféra a energie, ze který můžete žít ještě dlouho po tom, co vám odlehnou bubínky z posledního koncertu. Pecka.

Nevydrželi jsme to. Nemůžeme se dočkat babího léta, a tak byl počat mladší bráška brnoNADIVOKO. Rybník jsme vyměnili za Malou Ameriku, místo lesa máme koleje, ale všechno ostatní můžeme mít i v Brně.
 

Více informací

Základní info?

Festival je dvoudenní a je koncipován jako inspirující koktejl přednášek, workshopů, doprovodného programu a hudby. Vše proběhne na jednom místě, začínáme od 14h workshopy  a od 17h přednáškami. Na projekce navazuje koncert a cestovatelská párty. Areál bude otevřený až do nočních hodin, bude tu hořet oheň, kde si budete moct opéct buřta, ochutnat i něco exotičtějšího, nezapomínáme na burzu průvodců, těšit se můžete na zajímavé světelné instalace a zejména zajímavé lidi!. Ve čtvrtek pro vás chystáme inpirující snídani s doprovodným programem. Akce bude zakončena ve čtvrtek již ve 22h a rádi uvítáme pomoc při uklízení místa.

 

Program festivalu najdete zde.

 

Místo

Postindustriální prostor Malá Amerika u hlavního nádraží, místo viz mapy.cz  

K budově je přístup z ulice Nádražní od zastávky Nové sady skrze vjezd parkoviště , kdo ještě stále netuší kudy, ať mrkne zde. Prosíme vás, nechoďte k nám přímo z kolejiště nebo z nástupiště od Jihlavy, děkujeme.