Předprodej byl ukončen

Prago Union Open Air
HUDBA Hip Hop / R&B / Elektronika, PARTY, TANEC

Prago Union Open Air

pátek 13.7.2018 od 20:00
Klub Nětčice, Kyjov

O akci

PRAGO UNION Band

SUPPORT
Beatbox Lasťa /SK/
Ginga & Janek
Ja.Ko.St
Bezcrew
Yakub
dj Strygo
dj Sulaco

Více informací

Dorazte do klubu Nětčice (naproti Hospody U Jančů), kde se v přilehlém venkovním areálu uskuteční hip hopová party v našich končinách dosud nevídaná!

Pomyslný koláč večera nakrojí místní flink a floutek, zařízne ho ostře bodavou flow, polahodí uchu rýmem nevšedním, mladá krev místní scény, devítiprstý bandita Yakub a jeho origo pojetí repu!

Naváže hodonínský raprezent, hudba ulice, sídliskový rap, bažula bastard, týpek, který jel letos tour s Kalim, stihl už na feat. uhnat jména jako legendární Afu-Ra, Lord Lhus nebo Phili´n´Dotz… pouličný čávo Bezcrew, kterému bude záda krýt další hodonínský zástupce, mistr zvuku, mixu, producent, majitel studia Paradox…. dj Sulaco, yeah!

Následovně rozhýbe publikum místní formace šupáků, dva nosáči tankující rum a gořalku, od výplaty k výplatě živořící dacani, zevlující z práce do práce, víkendy si nepamatující mistři volného stylu…. Ginga & Janek!

Po nich kyjovští patrioti, týpci které nahání měšťáci, rideři unikající na Ukrajině, se stehnama jako rambo a úsměvem plným much... Ja.Ko.St v mordoru ve vašem městě.

Obě tyto formace bude ze zálohy jistit kouzelník scratchů, krotitel desek a jehel, malý velký dj Strygo!

Poté se představí se svým jedinečným stylem majstro zvuku v nejsurovější akustické podobě, šéf beatboxu, týpek co přes svůj mladý věk už předskakoval jménům jak jsou Foreign Beggars, BSA, Upgrade, Forbidden Society, Matzet, Dillon Cooper a dalším… předvede beatboxovou show vícero žánrů, predevším však DnB, trap a jedno je jisté, ujebe vám dekl… jedinečný reprezentant ze Slovenska a záhorák Beatbox Lasťa!

Horečku páteční noci dokonale vygraduje doktor slovo, kandidát vět, aneb ten, co umí nacpat co nejvíc faktů do co nejmíň taktu a přitom nakopat co nejvíc zadků, legenda českého hip hopu, sám velký Kato z formace Prago Union s kapelou!!!

Další podrobnosti o akci budeme postupně zveřejňovat, ale už teď je jedna věc jasná...

akce se bude konat za každého počasí a v případě deště, bouřky či jaderného útoku se veškerá produkce přesune do útrob klubu, který je co by mikrofonem dohodil.

VSTUPNÉ

  • 270 Kč v předprodeji
  • 320 Kč na místě