Předprodej byl ukončen

Chci porozumět pivu - řízená pivní degustace v zahradě
PARTY, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, JÍDLO, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ

Chci porozumět pivu - řízená pivní degustace v zahradě

středa 20.6.2018 od 18:30
Otevřená zahrada , Brno

O akci

Milovníci piva zpozorněte - tato událost je určena právě pro Vás! Zapomeň všechno co umíš a koukneme se na to spolu, pěkně jednoduše.
Nebudeme řešit technologii, recepty, sládky ani historii - zaměříme se na chutě, a to tvoje chutě!

Tahle úvodní degustace je něco jako rozcestník. Pomůžeme ti udělat si pořádek ve vlastních chutích a zjistit, které pivní styly by tě mohly zajímat.
Naučíme tě jak pivo ochutnávat a hodnotit, na co si při výběru dávat pozor a spoustu dalšího. 

Už teď se můžeš těšit na 7 vzorků různých chutí a stylů.
Po rozehřávacím vzorku, na kterém si vysvětlíme základy, se vrhneme na hlavní chuťové směry. Pro zjednodušení si je rozdělíme na piva se sladovým, chmelovým či kvasnicovým profilem. U každého z nich ochutnáme dva různorodé vzorky a porovnáme rozdíly.

Pro hodnocení využíváme Degustační deník pro pivo, který od nás obdrží každý účastník degustace. Krom spousty zážitků si tak s sebou odneseš i cenné poznámky a vlastní hodnocení piv. V deníku ti po akci zbude ještě spousta místa na pokračování v teple domova, nebo oblíbené pivnici.

 

Součástí degustace bude i drobné občerstvení.

Degustace bude probíhat v prostorách Otevřené zahrady v Brně na Údolní 33, a to v zahradě či zasedací místnosti - podle počasí a požadavků skupiny.

Kapacita programu je pro 16 hostů.
Cena je 600,- na osobu a vstupenky jsou k dispozici pouze v předprodeji.

Těšíme se na Vás,
Pac a pivo
MatějVendy a Happy alias CHCUpivo.cz

Více informací

Pro správný zážitek z degustace se alespoň hodinu před začátkem vyvarujte kouření a pachově intenzivních míst, stejně tak i výrazným jídlům. Na degustaci se prosím NEvoňte! Ideální je procházka v přírodě, osobně doporučujeme jít k nám pěšky procházkou přes Špilberk a pít hodně vody.

 

Areál se nachází v Brně na Údolní 33 (vedle restaurace La Bouchée) a je označen velkým svislým oranžovým bannerem "Otevřená zahrada". Vejděte dovnitř areálu (popř. zvoňte) a pokračujte nad velké dřevěné schody, kde na Vás počkáme. 

 

Vyhrazujeme si právo na změnu stylů v nabídce, při zachování tématu akce.