Předprodej byl ukončen

Siberian Meat Grinder v R Klubu
HUDBA Metal / HC

Siberian Meat Grinder v R Klubu

pondělí 23.7.2018 od 21:00
R-klub, Chrudim

O akci

Co se stane, když spojíte vysokorychlostní thrash metal s hardcore punkem, hiphopem, stoner rockem a black metalem, zapojíte texty inspirované pouliční kulturou, skateboardingem a graffiti a přidáte mystickou image na pódiu, která zahrnuje brutální masky zobrazující mocného Cara Medvěda?

Dostanete nezastavitelnou mašinu, která s vysokým množstvím adrenalinu přitahuje všude davy lidí z Moskvy až do Berlína a která se jmenuje „sibiřský masomlýnek“.

Unikátní hudební styl a energická show umožnily Siberian Meat Grinder hrát na některých světově proslulých extrémních hudebních festivalech včetně Brutal Assault, With Full Force, Groezrock, Pod Parou, Fluff Fest a dalších a koncertovali společně s Terror, Sick Of It All, Nasty, Deez Nuts….

Tahle sibiřská pekelná banda navštíví Chrudim během svého letního turné!

Siberian Meat Grinder

Kapela vznikla v roce 2011 díky veteránům ruského undergroundového hardcorepunku a rapové scény. Siberian Meat Grinder vydali debutový singl "Hail To The Car", který byl následován dvěma mini alby "Hail To The Car" (2012) a "Versus The World" (2013). Obě nahrávky byly znovu vydány jako jedno album na CD a vinyl od Dirty Six / Destiny Records v roce 2015. Vydání se setkalo s obrovským nadšením fanoušků a kritiků.

Výraznou roli hrály četné videoklipy, které produkovala samotná skupina a demonstrovaly svět Siberian Meat Grinder: obří moshe a riskantní stagedives, nadpřirozené postavičky nosící medvědí masky, motocyklové zrůdy, mystické skateboarding gangy a tajuplné lesní rituály.

Další činností kapely, kterou si oblíbili fanoušci z celého světa, je originální zboží skupiny, navržené některými zajímavými a vlivnými umělci z Ruska, věnováno světu „Bear Tsar“ - maskotu kapely a vládci sibiřského pekla!

Díky tvrdé práci a lásce k undergroundu si Siberian Meat Grinder dokázali vytvořit vlastní subkulturu v rámci subkultury a přilákat následovníky z celé planety!

Více informací

Klub otevřen od 20.00, těšíme se na Vás.