Akce byla zrušena

Maryša Live! – Studio DAMÚZA (Open Air Program)
FESTIVAL, DIVADLO, UMĚNÍ

Maryša Live! – Studio DAMÚZA (Open Air Program)

čtvrtek 28.6.2018 od 19:00
Hostinec U kohouta, Hradec Králové

O akci

Akce se koná v rámci divadelního festivalu Open Air Program Hradec Králové.

19:00 | Hostinec U Kohouta
Štěpán Gajdoš na motivy bratří Mrštíků
MARYŠA LIVE!
Studio DAMÚZA, Praha

Kde jinde si domluvit schůzku než v kavárně. Kde jinde si s někým popovídat než v kavárně. Kde jinde někoho otrávit kávou než... Známý příběh na specifickém místě a ve specifické době otevírá nová témata a bourá hranice jevištního prostoru. Může být tak blízko, že by se vás klidně mohl i dotknout – nebo vy jeho. Můžete ucítit povědomě hořkou pachuť kávy na jazyku nebo ochutnat kousek ze sladkého svatebního dortu. Není Maryša kdysi, je teď – LIVE. Představení trvá 75 minut.

 

Studio DAMÚZA je produkční a producentská jednotka podporující neotřelé divadelníky, hudebníky a ostatní především vizuální umělce, kteří nechtějí zapadat do běžného divadelního provozu, ale chtějí objevovat, provokovat, zkoumat. DAMÚZA se orientuje především na ambiciózní projekty studentů a čerstvých absolventů DAMU. Ve spolupráci s Katedrou alternativního a loutkového divadla DAMU a jejími absolventy připravujeme drobné loutkové pohádky vyznačující se precizním provedením, minimálním obsazením, autorským přístupem k loutkám a výtvarné stránce představení a důrazem na poselství silného příběhu.

Prodej vstupenek

Smsticket předprodej bude ukončen půl hodiny před začátkem představení. Poté bude zahájen doprodej zbylých vstupenek v Infocentru v Žižkových sadech.