Třebovický koláč
HUDBA Rock / Pop / World music / Ethno / Folk, FESTIVAL

Třebovický koláč

14. září od 17:00 – 16.9.
Třebovický park, Ostrava
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

od 200 bez dalších poplatků do 250 Zobrazit ceny
předprodej končí 14. září
do zdražení 23 dní

Třebovický koláč - permanentka

Základní cena 250 Kč Koupit

Třebovický koláč - zlevněná

permanentka pro seniory nad 60 let, ZTP/P

Základní cena 200 Kč Koupit

O akci

Třebovický koláč je kulturní festival, který se koná již 15. rokem v areálu Třebovického parku v městském obvodě Ostrava - Třebovice. 

Festival nabízí celou řadu hudebních i tanečních vstupů. Celá akce se nese v duchu tradičního, historického a folklorního rázu a nabízí, krom čistě hudebních a tanečních složek, také dramatická, akční a jiná vystoupení. Své si tady najde jistě každý z Vás.

Páteční program je zaměřen na přehlídku různých žánrových kapel: kapela BG Styl, AG Flek, cimbálová muzika DANAJ, Michal HRŮZA s kapelou Hrůza.

V sobotu i v neděli se divákům představí folklorní soubory a kapely:  Stanley´s Dixie Street Band, ŠAJTAR, Schola brněnské mládeže (SBM), Pavel ŠPORCL & Gipsy Way Ensemble, taneční kolektiv z  Bratislavy ČAROVNÉ OSTROHY s pořadem "Rockom krokom", dětské soubory v pořadu "Od jara do zimy" - Dětský soubor Heleny Salichové, Hlubinka, Úsměv; dospělé folklorní soubory v pořadu "U muziky su ja chlap" - Slezský soubor Heleny Salichové, Břeclavan, Ondřejnica, Fogáš, Bystrančan. V neděli cimbálová muzika LIPKA a soubor Hlubina.

Po celou dobu slavnosti budou v areálu stánky s ukázkami a výrobou lidových řemesel, atrakce, historický šerm, ukázky umění s lasem, bičem a kolty, zvířecí farma, divadla nejen pro děti, ohňová show a nebude chybět ani prodej koláčů. 

Vystupující

Michal Hrůza (CZ) – http://www.michalhruza.cz/ Pavel Šporcl (CZ) – http://www.pavelsporcl.cz/ Ag Flek (CZ) – http://www.agflek.cz/ Čarovné Ostrohy (SK) – http://www.carovneostrohy.sk/ Šajtar (CZ) – http://www.sajtar.cz/sajtar/cz/ Danaj (CZ) – http://www.danaj.cz/