Předprodej byl ukončen

Leave Out All The Rest - Chester Tribute
HUDBA Rock

Leave Out All The Rest - Chester Tribute

čtvrtek 16.8.2018 od 18:00
Storm Club, Praha

O akci

"I'm singing 'Pretending someone else can come and save me from myself' during it because it's supposed to feel like an apology letter, as though I'm moving on but I want people to remember the good things and not the bad things. A lot of the song is about humility.", Chester Bennington

//

Tato událost bude podobně jako v minulém roce živým setkáním fanoušků Chestera Benningtona, kteří se rozhodli uctít jeho památku setkáním, při kterém vystoupí několik kapel se songy kapely Linkin Park.

Letos nechceme smutnit! Chceme si společně připomenout skvělou hudbu kterou Chester Bennington společně s kapelou Linkin Park obohatil naše životy a díky které mnohým z nás pomohl ustát spoustu životních trápení!

Chester byl totiž i přes své démony člověkem, z kterého zářila velmi pozitivní energie do všech stran.

Událost bude nejen o vystoupeních kapel, ale bude také doplněna o doprovodný program!

Na akci vystoupí mimo jiné členové kapel:

- John Wolfhooker
- Define Me
- Attack the Hero
- Marek Motalík
- Other Way
- a další...

 

Na akci budou k zakoupení také materiály z diskografie kapely Linkin Park a také máme pro účastníky merchandise související s touto akcí

V následujících týdnech budeme postupně přidávat informace o kapelách které vystoupí, ale také o programu, který jsme pro vás na akci připravili! :)

Výtěžek z akce, zašleme charitativní organizaci kterou si zvolíte v hlasování na Facebookové stránce události.

Moc se na akci těšíme a nemůžeme se dočkat, až se s vámi letos zase setkáme!

Více informací

Čím dříve vstupenky koupíte, tím nižší cena. Nakupte proto prosím co nejdříve, ať víme na kolik účastníků se připravit! :)

Trika musíme dát do tisku týden předem, pokud tedy kupujete vstupenku s trikem - kupte ji co nejdříve.

Dodatečný dotisk bude možný, ale bude za znatelně vyšší cenu. Od 15.8. nebude možné objednat vstupenku s trikem - proto je tam nastavená cena 999 Kč.