Radost z miminka
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ

Radost z miminka

neděle 14. října od 12:00
Krajská vědecká knihovna v Liberci, Liberec
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

od 200 bez dalších poplatků do 300 Zobrazit ceny
předprodej končí 9. října

Vstupenka pro jednu osobu

Základní cena 200 Kč Koupit

Vstupenka pro pár

Vstupenka je určena především partnerům, kteří se starají či budou starat o společné dítě. Je možné ji využít i např. pro babičku nebo jiného příbuzného, který se bude na péči o dítě podílet. Není určena např. dvěma kamarádkám apod.

Základní cena 300 Kč Koupit

O akci

Přirozený porod, bonding, spokojené prožití šestinedělí, kojení a nošení: to jsou hlavní témata minifestivalu Radost z miminka. Program je určený zejména těhotným a maminkám malých dětí i jejich partnerům, uvítáme ale i další zájemce. Festival se koná v krajské knihovně v Liberci v Rumjancevově ulici.

Chceme Vám nabídnout informace, které Vám pomůžou ke spokojenému prožití počátku života s malým děťátkem. Součástí festivalu bude také průběžný workshop vázání šátků na nošení dětí a ergonomických nosítek a tržiště s nabídkou šátků na nošení dětí, látkových plen, dětského oblečení a knih týkajících se rodičovství.

 

Program:

12:00 - 13:30 - Přirozený porod - duly Štěpánka Králová a Renata Loudová

14:00 - 15:00 - Bonding - pediatrička Pavla Švagerová, lékařka a laktační poradkyně Anna Kšírová

15:30 - 16:30 - Šestinedělí a počátky kojení - laktační poradkyně a psycholožka Iva Klímová

17:00 - 17:45 - Nošení dětí: podpora vývoje miminka i rodičovské spokojenosti - poradkyně nošení dětí a lékařka Anna Kšírová

Prohlédnout a vyzkoušet si budete moci i šátky a oblečení na nošení dětí od liberecké firmy Loktu She. Vše kolem látkových plen včetně možnosti si je vyzkoušet a případně i na místě zakoupit Vám poradí Bára Talavášková z Bebo.czErgonomická nosítka pro miminko si můžete vyzkoušet s lektorkou nošení Denisou Bel Hadjsalah z liberecké půjčovny šátků a nosítek. 

https://www.nosime-deti.cz/tydennoseni/festival-radost-z-miminka/