Radio Ivo: Život nedoceníš
DIVADLO

Radio Ivo: Život nedoceníš

pátek 12. října od 20:00
Divadlo 29, Pardubice
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

od 60 bez dalších poplatků do 120 Zobrazit ceny
předprodej končí 12. října

Základní vstupenka

Základní cena 120 Kč Koupit

vstupenka pro držitele ISIC, IYTC, ITIC, ALIVE

Vstupenku je možné koupit pouze na místě v den konání akce. Ke vstupence je nutné předložit platný průkaz ISIC, IYTC, ITIC nebo ALIVE.

Základní cena 60 Kč

O akci

Rozhlasová hra na divadelních prknech.
Hrají: Johana Ožvold, Petr Marek (Midi Lidi) a Marian Moštík.

Více informací

Radio Ivo je přenesení rozhlasové hry na divadelní prkna bez jakékoli transformace. Pouze s možností vidět její vznik. Výrazová civilnost a zvukový realismus v pozvolném tempu. Normální příběhy ze života. Rozpačitá trojice performerů podává vcelku suverénní výkon...

Skupina Radio Ivo postavila svou jedinečnost na přenesení rozhlasové hry před publikum tak, aby diváci mohli v „přímém přenosu“ sledovat její živelný vznik od nápadu až po poslední zvuk. Z všedního dialogu, jednoduše rozehrané situace se před mikrofony rodí nové příběhy, vyrůstají nové postavy, zvukově vynalézavá prostředí vytvářejí vlastní, svébytnou realitu.

Herecká trojice sestává z členů zásadních českých divadelních a hudebních skupin. Petr Marek je zakládajícím členem improvizačního Dekadentního divadla Beruška, kapely Midi Lidi, stojí za projektem Muzikant Králíček, hrál v duu Monikino kino a v neposlední řadě se věnuje filmové režii (Láska shora, Nic proti ničemu). Johana Ožvold hrála v hradeckém Divadle DNO, v kapele Kazety, točí filmy a podílí se na divadelním projektu Maďaři. Marian Moštík byl členem improvizačního Divadla V Soukolí a spolupracuje se Studiem HaDivadla. Všichni tři společně hrají také v kolektivním all-stars-bandu moravských improvizačních divadel LÁHOR/Soundsystem.

www.facebook.com/radio.ivo