Předprodej byl ukončen

Radio Ivo: Život nedoceníš
DIVADLO

Radio Ivo: Život nedoceníš

pátek 12.10.2018 od 20:00
Divadlo 29, Pardubice

O akci

Rozhlasová hra na divadelních prknech.
Hrají: Johana Ožvold, Petr Marek (Midi Lidi) a Marian Moštík.

Více informací

Radio Ivo je přenesení rozhlasové hry na divadelní prkna bez jakékoli transformace. Pouze s možností vidět její vznik. Výrazová civilnost a zvukový realismus v pozvolném tempu. Normální příběhy ze života. Rozpačitá trojice performerů podává vcelku suverénní výkon...

Skupina Radio Ivo postavila svou jedinečnost na přenesení rozhlasové hry před publikum tak, aby diváci mohli v „přímém přenosu“ sledovat její živelný vznik od nápadu až po poslední zvuk. Z všedního dialogu, jednoduše rozehrané situace se před mikrofony rodí nové příběhy, vyrůstají nové postavy, zvukově vynalézavá prostředí vytvářejí vlastní, svébytnou realitu.

Herecká trojice sestává z členů zásadních českých divadelních a hudebních skupin. Petr Marek je zakládajícím členem improvizačního Dekadentního divadla Beruška, kapely Midi Lidi, stojí za projektem Muzikant Králíček, hrál v duu Monikino kino a v neposlední řadě se věnuje filmové režii (Láska shora, Nic proti ničemu). Johana Ožvold hrála v hradeckém Divadle DNO, v kapele Kazety, točí filmy a podílí se na divadelním projektu Maďaři. Marian Moštík byl členem improvizačního Divadla V Soukolí a spolupracuje se Studiem HaDivadla. Všichni tři společně hrají také v kolektivním all-stars-bandu moravských improvizačních divadel LÁHOR/Soundsystem.

www.facebook.com/radio.ivo