Předprodej byl ukončen

Jan Budař Duo
KONCERT / Hudba – Blues, Jazz, Klasika, Pop, Punk, Rock

Jan Budař Duo

čtvrtek 28.11.2013 od 20:00
Mersey Klub, Brno

O akci

Držitel několika Českých lvů se představí jako zpěvák, pianista a autor písniček balancujících mezi folkem, šansonem, jazzem a rockem a v textovém rozptylu od banalit, přes recese až po balady.

Oblíbený český herec, moderátor, scénárista, režisér, zpěvák a skladatel Jan Budař (*1977) vystoupí v brněnském klubu Mersey. Protagonista třicítky českých filmů, držitel čtyř Českých lvů (Nuda v Brně, Václav, Mistři), výrazný divadelní herec a držitel prestižní divadelní Ceny Alfréda Radoka po delší době opět potěší příznivce své hudební tvorby.

Jan Budař koncertuje s kapelou Eliščin band, zpívá, hraje na piano, komponuje a píše neotřelé texty. Na svém kontě má čtyři alba Písně pro Hrubeše a Mareše (2005), Uletět orlovi (2006), Proměna (2008), Lehce probuzený (2012), a také několik filmových hudebních doprovodů. Jeho muzika balancuje mezi folkem a šansonem, dotýká se jazzu i rocku. Svým komorním charakterem a emotivním vyzněním se tyto skladby nejvíce přibližují divadelní písničce. Navazuje tak na tradici písniček, typických pro divadla malých forem. Jeho texty jsou až recesisticky ulítlé, s banalitami si záměrně pohrávající či zase naopak zneklidňující, baladické. Budař i jako zpěvák zůstává především hercem. Také během průvodního slova mezi písničkami nezapře hereckou průpravu, když své improvizace často dovede do vtipných point či absurdních trapností. Koncert Jana Budaře (zpěv, piáno) a Romana Jedličky (kytara) slibuje velmi osvěžující zážitek, ke kterému jste zváni v pátek 22.11.2013 od 20 hodin do klubu Mersey

Další akce pořadatele

SLADE v Mikulově (UK) - 23. srpna od 17:00, Amfiteátr, Mikulov

LUCIE BÍLÁ support: Jan Smigmator - 24. srpna od 17:00, Amfiteátr, Mikulov

Pražský výběr - 27. září od 19:30, Dům Kultury, Šumperk

Pořadatel