Mucha v Kraftu
HUDBA Rock / Punk

Mucha v Kraftu

sobota 17. listopadu od 20:00
Kavárna Kraft, Hradec Králové
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

od 110 bez dalších poplatků do 160 Zobrazit ceny
předprodej končí 17. listopadu

Základní vstupné

Základní cena 160 Kč Koupit
Studentské vstupné 110 Kč Koupit

O akci

Pseudopunková písničkářka Mucha přijíždí do Hradce Králové i se svojí skvělou kapelou. A o hudební podporu se postarají domácí Symptomy deprese.

Mucha je brněnská pseudopunková formace sdružená kolem písničkářky a podivínky Nikoly Muchové, jež se do povědomí společnosti dostala svým nevybíravým vystupováním, podivným účesem a zejména svými provokativními písněmi oslavujícími mužskou neschopnost, genderovou nespravedlnost, různé úchylky, menšinový útlak, život v moravské metropoli a jiné podivnosti života.
S kytarou vystupuje od svých 15 let a tvrdí, že se na ni stále nenaučila hrát.

Kapela Mucha vznikla v roce 2013. Bezprostředně poté, co se Martin Kyšperský z kapely Květy nechal Nikolinou hrou na kytaru doslova uhranout, splašil kytaristu Petra Zavadila (Ty Syčáci, Pluto) a bubeníka Š. Svobodu (Budoár staré dámy, Japka), naučil se v mžiku na baskytaru (Čvachtavý lachtan) a dal vzniknout dodnes působícímu tělesu, jež obráží kluby a festivaly po celém Česku. Na baskytaru ho později vystřídal kongeniální Ondřej Kyas (Hajzli, Opera DIversa a Květy).

Kapela vydala tři vydařená alba a to Slováckou Epopej (2013), Josefene (2014) a Nána (2016). V současné době hojně koncertuje a chystá nahrávání další desky. Kapela hraje aktuálně ve složení Nikola Muchová (zpěv, kytara), Ondřej Kyas (basová kytara), Petr Zavadil (elektrická kytara) a Jaroslav Noga (bicí).

A jako předkapela zahrají Symtomy deprese.

#kafeakultura #krafthradec #pilnackovatovarna #tovarnazije

Kraft sídlí ve dvoře Pilnáčkovy továrny v Hradci Králové. Přes den funguje jako kavárna s výběrovým kafem vhodná pro práci a studium a večer se mění v multižánrový klub. Otevřeno je každý všední den od 10 do 20 hodin plus během kulturních akcí.

Koncert pořádáme s finanční podporou našeho krásného statutárního města Hradec Králové. Moc děkujeme!

 

Vystupující

Více informací

https://www.facebook.com/events/2119806071392670/