Předprodej byl ukončen

Irán NENÍ arabská země (Vladimír Váchal)
KINO, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ, CESTOVÁNÍ, STAND-UP

Irán NENÍ arabská země (Vladimír Váchal)

pondělí 19.11.2018 od 20:15
Kavárna dobrodruha, Praha

O akci

Islámská republika Írán bývá neprávem považována za zemi, kde snad zuří válka či projít se po ulici je nanejvýš nebezpečné. Přijďte se podívat na přednášku Mgr. et Mgr. Vladimíra Váchala a společně tak poznat, jaký Írán ve skutečnosti je. 

Kdysi stará Persie je dnes nádhernou zemí s nezměrným kulturním bohatstvím. Stavby, které sahají do naší historie přes více, jak dvě tisíciletí, nejsou ničím ojedinělým, mešity z dob slavných dynastií se tyčí nejen v architektonickém klenotu, kterým je město Esfahán, ale i v mnoha dalších částech této slávou opředené země. Nejkrásnější ale je přístup místních lidí k zahraničním návštěvníkům a jejich nezměrná pohostinnost. Nebojte se poznat Írán a nechte se okouzlit šarmem Íránců, který Vám vyrazí dech...

Vladimír Váchal narozen 25.03.1991 je nadšený cestovatel, tlumočník z perského jazyka, fotograf a milovník Blízkého východu, který poprvé navštívil v roce 2007 a od té doby se do této oblasti pravidelně vrací. Má bohaté zkušenosti s průvodcovstvím po Íránu a plynně ovládá perský jazyk. Dále se věnuje zejména cestování, průvodcovství, tlumočení, malbě a výuce.

Přednáší:

Vladimír Váchal