Pokáč - Forum Karlín (křest 2. alba)
HUDBA Pop / World music / Ethno / Folk

Pokáč - Forum Karlín (křest 2. alba)

čtvrtek 24.10.2019 od 19:00
Forum Karlín, Praha
Vstupenka do mobilu
od 380 bez dalších poplatků do 800 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou nebo převodem

předprodej končí 23.10.2019

Základní vstupenka

Klasická vstupenka zaslaná mailem.

Základní cena 380 Kč Koupit

Pokáč pod stromeček

Speciální vánoční balíček obsahující: 2x fyzickou vstupenku, 2x unikátní odznáček 'Jdu na Pokáče do Karlína a nestydím se za to!', 1x Pokáčem vlastnoručně věnované vánoční přání zakoupené u Vietnamců nad Billou, to vše v dárkovém balení a zasláno jedinečnou Českou poštou. Na konci nákupu přidáte adresu doručení a připojit můžete i informaci, komu má Pokáč vstupenky věnovat.

Základní cena 800 Kč Koupit

Je libo dárkový design s tématikou Vánoc? Udělej někomu radost. A třeba i sobě! Design můžeš nastavit na konci objednávky.

Zaplatit můžeš kartou nebo převodem

O akci

Křest druhého Pokáčova alba bude jednoznačně největším koncertem jeho kariéry. Unikátní koncert, spousta hostů, spousta songů, spousta překvapení, spousta všeho. Jen vlasů na pódiu pomálu.

INFO: Adresu pro zasílání balíčků zadáte na konci nákupu a připojit můžete i informaci, komu má Pokáč vstupenky věnovat.

Vystupující

Pokáč (CZ) – https://pokac.cz/

Více informací

Křest prvního alba ‘Vlasy’ v malý lucerně byl díky vám naprosto neskutečnej zážitek. Tak co to posunout ještě o patnáct levelů vejš a udělat křest druhýho alba v obřím Foru Karlín? Spolíhám na oba své fanoušky, že každej zburcuje svoje rodiče, babičku, tři kámoše ze základky a paní pošťačku a že spolu dokážem nemyslitelný - vyprodáme forum karlín! Žádný český plešatý písničkář to ještě nedokázal, změňme to! Pojďme vyprodat FORUM! 

PS: Přijďte aspoň někdo pls…

Unikátní koncert, spousta hostů, spousta songů, spousta překvapení, spousta všeho. Jen vlasů na pódiu pomálu.

#SmerPokacovoKarlin