Natěrač
DIVADLO

Natěrač

středa 27.2.2019 od 19:00
Semilasso, Brno
Vstupenka do mobilu
od 290 bez dalších poplatků do 390 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 27.2.2019

Přízemí 1

Základní cena 390 Kč

Přízemí 2

Základní cena 340 Kč

Přízemí 3

Základní cena 290 Kč

Balkon vlevo

Základní cena 390 Kč

Balkon vpravo

Základní cena 390 Kč

Balkon střed 1

Základní cena 340 Kč

Balkon střed 2

Základní cena 290 Kč

Je libo dárkový design s tématikou Vánoc? Udělej někomu radost. A třeba i sobě! Design můžeš nastavit na konci objednávky.

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Ten chlap má vymalováno!

 Bláznivá komedie o tom, jak neúspěšný herec, živící se momentálně jako malíř pokojů, získá nečekaně svou životní roli ...

Donald Churchill je autorem tzv. „čistých komedií“, které si kladou jediný cíl, pobavit a rozesmát diváka. A umí to dokonale! V Natěračovi rozvíjí situaci klasického milostného trojúhelníku. Hlavní hrdinka naší hry Simona je nucena čelit pomstě zhrzené manželky svého milence. Jakým způsobem této pomstě dokáže vzdorovat a jakou roli v tom sehraje náhodně přítomný natěrač?

Komedie Natěrač je českému publiku dobře známá. V devadesátých letech Natěrače nezapomenutelným způsobem ztvárnil například Josef Dvořák. Ještě větší popularitu získala inscenace s Janou Paulovou a Pavlem Zedníčkem. S diváckým ohlasem se setkalo i televizní zpracování s Janem Budařem a Jitkou Čvančarovou. A protože dobré komedie nestárnou (a je jich jako šafránu) přinášíme v roce 2017 verzi novou, s Leošem Nohou (Okresní přebor), Barborou Mottlovou (Přístav) a Evou Decastelo (Ohnivý kuře).

O tom, jak se nám podařilo splnit zadání autora „pobavit publikum“ se můžete přesvědčit sami ...  Délka představení: 120 min. vč. přestávky Premiéra: 13.7.2017 Praha – Letní scéna Harfa Osoby a obsazení: Waldemar Leoš Noha Simona Barbora Mottlová Světlana Eva Decastelo Tvůrci: Autor Donald Churchill Překlad Helena a Lubomír Synkovi Úprava a režie Jan Nosek Novák