Trailový běh může být pro každého - FESTIVAL DO HOR!
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, SPORT

Trailový běh může být pro každého - FESTIVAL DO HOR!

čtvrtek 7. února od 18:00
Zastupitelský sál radnice Brno-Střed, Brno
Vstupenka do mobilu
od 175 bez dalších poplatků do 195 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 7. února

Základní vstupenka

Zvýhodněná vstupenka platí pro členy registrované kanceláří Alpenverein OEAV.CZ

Základní cena 195 Kč Koupit
Člen Alpenvereinu 175 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Od prvních kilometrů v lese až po ultramaratonské výzvy. Víme jak na to! Tipy na závody, jak začít s tréninkem, v čem a kde běhat.

Hlavní host:

TOMÁŠ BYSTŘICKÝ

Univerzální atlet. Dokázal vyhrát Pražskou stovku - 130 km dlouhý ultramaraton, zároveň je mistrem světa v letním biatlonu, kdy se běží v kuse jenom 400 m. Umí solidně zaběhnout Vertikální Km, který trvá jen pár desítek minut, ale má za sebou i velmi slušné umístění na 8 denním etapáku TransAlpine Run.

Přednáška:

Od šutru až nad mraky

Chcete vědět, jak Tomáš trénuje a kolik toho naběhá, aby si udržel vysokou výkonnost a zároveň se běháním pořád bavil? Který závody má nejradši a proč?

Témata: horský běh, skyrunning, biatlon, trailrunning, skialpy, šutr, horská výzva

Další hosté:

JIŘÍ GRUNTORÁD

Fitness a běžecký trenér s dvacetiletou praxí jak v individuálních, tak skupinových trénincích. Jeho koníčkem je posouvat lidi dále a dělat jim život příjemný po všech stránkách. Řídí se heslem: „Když nejde o život, jde o hovno“.

Přednáška:

Trénink dle tepové frekvence

Trénink podle tepové frekvence - tepová frekvence, alias tepovka je jedna z veličin, která se dá dnes lehce měřit a lze s ní velmi dobře pracovat při tréninku. Jak a kde by se měla pohybovat, čím ji měřit a má trénink podle tepovky nějaká omezení? Popovídáme si o tom a posuneme vaše tréninky opět o kousek dále!

ROCK POINT PŘEDNÁŠÍ:

Jak vybírat běžecké vybavení nejen do hor

Není bota jako bota. S běžeckými botami je to stejné jako s lyžemi, nebo jízdními koly - žádné dvě nejsou stejné a každá slouží jinému účelu. Společně se podíváme na to, jaké jsou nejdůležitější rozdíly mezi jednotlivými botami a jak vybrat to nejlepší pro své potřeby. Kromě bot přijde řeč i na další vybavení jako jsou batohy, hole, nebo oblečení... zkrátka vše, bez čeho se při běhu v horách neobejdete.

+ krátká pozvánka na jeden z nejpopulárnějších seriálů trailových běhů v ČR.