Předprodej byl ukončen

Mega foto den na letišti
WORKSHOP

Mega foto den na letišti

neděle 13. ledna od 10:00
Letiště Pardubice, Pardubice

O akci

Fantastický foto den pro všechny fotografy!

Postavíme čtyři ateliéry, kterými vás provedou zkušení fotografové a lektoři. Na místě nebudou chybět nádherné modelky. Co vás čeká?

Fashion ateliér zaměřený na konceptuální fashion focení - jak se fotí editoriály časopisů a kolekce těch nejlepších značek? Vyzkoušejte si fashion focení na vlastní kůži - s profesionální modelkou a fashion fotografkou Anetou Vašatovou.

Portrét a glamour ateliér s LED světly si pro vás připraví Jan Novák. nádherná modelka a uplně jiný styl svícení, než na který jste zvyklí z jiných atleiérů - to jsou LED světla a ateliér Honzy Nováka.

Long exposure workshop s Editou Bízovou. Naučte se fotit long exposure portréty, kombinovat dlouhou expozici a záblesková světla aby vznikl ostrý snímek tam, kde potřebujete a zbytek se dokreslil světlem? Jak se to dělá vám ukáže Edita Bízová a vy si long exposure focení vyzkoušíte sami.

Tiskařský ateliér nemůže chybět - i tentokrát ve spoupráci s Fomei a jejich top papíry a fine art tiskaři si budete moct vytisknout svoje nejlepší díla a dozvědět se o tom, jak nejlíp připravit fotky pro tisk.