Předprodej byl ukončen

Imodium - Jiná místa Tour
HUDBA Rock / Pop, PARTY

Imodium - Jiná místa Tour

pátek 15.3.2019 od 19:30
Objekt bývalé káznice, Brno

O akci

Ahoj kamarádi!
Všechno má svůj čas a my se po více než sedmnácti letech hraní rozhodli, že si užijeme taky „jiná místa“, než jsou jen pódia, šatny, dodávky a zkušebny. Pravda, díky své hudbě jsme navštívili daleko více míst, od věznice až po O2 arenu. Všechno jsou to nesmazatelný zážitky a navždy v nás zůstanou. Teď si ale dáme na neurčitou dobu pauzu.
Hudbu děláme zhruba od čtrnácti let a nutno říct, že nikoli pouze pro zábavu. Byli jsme a budeme tu pro ni, bude-li jejím prostřednictvím co říct. V tuto chvíli jsme však řekli vše, co jsme zatím chtěli. Jsme vám všem nesmírně vděční za přízeň a podporu, kterou jste pro nás měli, a kterou nám, pevně doufáme, nadále zachováte. Ve správný čas se vrátíme.
Jak se zpívá v milované písni od Vypsané fiXy: „Na rozloučenou jim zamávali,“ zamáváme si stylově. Dovolte pozvat vás na speciální akustické turné „JINÁ MÍSTA“, jak jinak než na speciálních, jiných místech.

Bude to naše poslední aktivita před plánovanou pauzou.
Kapacita je všude velmi omezená.

Vystupující

Imodium (CZ) – https://www.imodiumband.cz/

Více informací

Kapela v rozšířené sestavě odehraje akustický set list, který bude průřezem celou jejich dosavadní tvorbou!

Brno - bývalá káznice

Rozsáhlá, původně čtyřkřídlá stavba je už dlouho pohlcená okolní zástavbou, ale v době vzniku stála v místech, kde končily poslední domy na předměstí. Její historie sahá do roku 1770, kdy byla dvorským dekretem zřízena káznice pro celou Moravu. Nejtemnější období přišlo s obdobím protektorátu a poté po roce 1948, kdy zde bylo internováno, a také popraveno, velké množství politických vězňů.