Předprodej byl ukončen

Horkýže Slíže
HUDBA Rock / Punk

Horkýže Slíže

pátek 7.6.2019 od 19:30
Štěrbova vila na Přehradě Les Království, Bílá Třemešná

O akci

Koncert jedné z nejoblíbenějších Česko-Slovenských kapel. Oholte nohy a přijďte na silné refrény. 

Nitranská punk-rocková kapela HORKÝŽE SLÍŽE je na scéně více jak 25 let. Za svou kariéru si vybudovala na Slovensku i v České republice velice solidní pozici, kdy na svých samostatných štacích vyprodává kluby, kulturní domy i sportovní haly. Slíže se staly oblíbenou festivalovou stálicí napříč oběma republikami, odehrály přes 2 000 koncertů, vydaly 15 alb, na youtube mají přes 100 miliónů zhlédnutí a na facebookovém profilu 200 000 fans .

Mezi legendární songy patří Mam v pici na lehátku, A jas prosta, Mala ZuZu nebo Silný refrén. Na každém koncertu se objeví momenty překvapení. Na pódiu se objeví kapitán letadla, bezdomovec, tým chirurgů na operačním sále, opravář Emil Bacigala a jiné postavy. Jak se představí Slíže tentokrát, se musíme nechat překvapit, protože jak známo, neprozrazují nic předem. Možná opět přiletí z jiné planety.

Vystupující

Horkýže slíže (SK) – https://www.horkyzeslize.sk/

Více informací

Vzhledem k významu Přehrady Les Království, která je národní kulturní a národní technickou památkou je kapacita Štěrbovy vily omezená. Chceš se dotknout hvězd zblízka? Tak neváhej, těšíme se na tebe!