Žlutý Pes
HUDBA Rock

Žlutý Pes

pátek 28. června od 19:30
Štěrbova vila na Přehradě Les Království, Bílá Třemešná
Vstupenka do mobilu
Cena 320 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 30. dubna

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Frontman Ondřej Hejma a kapela ŽLUTÝ PES na letní scéně Štěrbovy vily!

Nápad založit rock´n´rollovou kapelu přišel v létě roku 1978.
Mohou za to ´´Some Girls´´ od Rolling Stones, pár dobrých kamarádů a nějaké ty souvislosti. Poprvé jsem ten band viděl duševním zrakem v jednom domě na Murietta Avenue v losangeleské čtvrti Van Nuys.Ten joint byl asi opravdový silák, protože po doposlechnutí třetího tracku , který se jmenoval ´´Just My Imagination´´ jsem si zřetelně řekl : sakra, tohle umím taky. A bylo to. 

Jistěžě že jsem věděl že to tak jednoduché není. Tou dobou jsem už měl za sebou pár let s Ivanem Hlasem ve folk bluesové kapele Žízeň a stovky soulových mejdanů u piána s bratry Tesaříky v Zelené ulici. Někdy v srpnu jsme se v hanspaulském Houtyši s Ivanem dohodli, že založíme kapelu, která bude hrát nejen blues ale taky naše písničky a že v ní budou elektrické kytary....ostatně, ten příběh je dost dlouhý, tak proto přijď na Štěrbovu vilu a zazpíváme si ho společně!...

 

Vystupující

Žlutý pes (CZ) – http://www.zlutypes.cz/

Více informací

Vzhledem k významu Přehrady Les Království, která je národní kulturní a národní technickou památkou je kapacita Štěrbovy vily omezená. Chceš se dotknout hvězd zblízka? Tak neváhej, těšíme se na tebe!