Akce byla zrušena

Žlutý Pes
HUDBA Rock

Žlutý Pes

pátek 28. června od 19:30
Štěrbova vila na Přehradě Les Království, Bílá Třemešná

O akci

Frontman Ondřej Hejma a kapela ŽLUTÝ PES na letní scéně Štěrbovy vily!

Nápad založit rock´n´rollovou kapelu přišel v létě roku 1978.
Mohou za to ´´Some Girls´´ od Rolling Stones, pár dobrých kamarádů a nějaké ty souvislosti. Poprvé jsem ten band viděl duševním zrakem v jednom domě na Murietta Avenue v losangeleské čtvrti Van Nuys.Ten joint byl asi opravdový silák, protože po doposlechnutí třetího tracku , který se jmenoval ´´Just My Imagination´´ jsem si zřetelně řekl : sakra, tohle umím taky. A bylo to. 

Jistěžě že jsem věděl že to tak jednoduché není. Tou dobou jsem už měl za sebou pár let s Ivanem Hlasem ve folk bluesové kapele Žízeň a stovky soulových mejdanů u piána s bratry Tesaříky v Zelené ulici. Někdy v srpnu jsme se v hanspaulském Houtyši s Ivanem dohodli, že založíme kapelu, která bude hrát nejen blues ale taky naše písničky a že v ní budou elektrické kytary....ostatně, ten příběh je dost dlouhý, tak proto přijď na Štěrbovu vilu a zazpíváme si ho společně!...

 

Vystupující

Žlutý pes (CZ) – http://www.zlutypes.cz/

Více informací

Vzhledem k významu Přehrady Les Království, která je národní kulturní a národní technickou památkou je kapacita Štěrbovy vily omezená. Chceš se dotknout hvězd zblízka? Tak neváhej, těšíme se na tebe!