Předprodej byl ukončen

Plastic people of the Universe & Oldřich Kaiser/Dáša Vokatá
HUDBA Rock / Punk

Plastic people of the Universe & Oldřich Kaiser/Dáša Vokatá

čtvrtek 4.7.2019 od 18:00
Štěrbova vila na Přehradě Les Království, Bílá Třemešná

O akci

Vystoupení Plastic People of the Universe a fenomenálního hudebního uskupení herce a hudebníka Oldřicha Kaisera a Dáši Vokaté! PPU, která patřila mezi hlavní protagonisty československého hnutí undergroundu v letech 1968 až 1988 a inspirovala vznik mnoha dalších undergroundových kapel. Tato avantgardní skupina se v 70. a 80. letech ocitala nedobrovolně v opozici proti komunistickému Československu a vzhledem ke svému nekonformnímu vystupování často zažívala perzekuce a také věznění. V sestavě Vratislav Brabenec, Josef Janíček a Jaroslav Kvasnička a dalšími to bude opravsu silný zážitek. Herce a muzikanta Oldřicha Kaisera a skvělou zpěvačku a kytaristku Dášu Vokatou netřeba více představovat, jejich úžasné, energií naplněné hudební vystoupení bude jednoznačně dotvářet celkovou atmosféru večera undergroundu na Štěrbově vile!

Vystupující

Plastic People Of The Universe (CZ) – http://plastic-people.cz/ Oldřich Kaiser (CZ) – https://www.facebook.com/kaiser.vokata/ Dáša Vokatá (CZ) – https://www.facebook.com/kaiser.vokata/

Více informací

Vzhledem k významu Přehrady Les Království, která je národní kulturní a národní technickou památkou je kapacita Štěrbovy vily omezená. Chceš se dotknout hvězd zblízka? Tak neváhej, těšíme se na tebe!