Plastic people of the Universe & Oldřich Kaiser/Dáša Vokatá
HUDBA Rock / Punk

Plastic people of the Universe & Oldřich Kaiser/Dáša Vokatá

čtvrtek 4. července od 18:00
Štěrbova vila na Přehradě Les Království, Bílá Třemešná
Vstupenka do mobilu
Cena 350 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 4. července

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Vystoupení Plastic People of the Universe a fenomenálního hudebního uskupení herce a hudebníka Oldřicha Kaisera a Dáši Vokaté! PPU, která patřila mezi hlavní protagonisty československého hnutí undergroundu v letech 1968 až 1988 a inspirovala vznik mnoha dalších undergroundových kapel. Tato avantgardní skupina se v 70. a 80. letech ocitala nedobrovolně v opozici proti komunistickému Československu a vzhledem ke svému nekonformnímu vystupování často zažívala perzekuce a také věznění. V sestavě Vratislav Brabenec, Josef Janíček a Jaroslav Kvasnička a dalšími to bude opravsu silný zážitek. Herce a muzikanta Oldřicha Kaisera a skvělou zpěvačku a kytaristku Dášu Vokatou netřeba více představovat, jejich úžasné, energií naplněné hudební vystoupení bude jednoznačně dotvářet celkovou atmosféru večera undergroundu na Štěrbově vile!

Vystupující

Plastic People Of The Universe (CZ) – http://plastic-people.cz/ Oldřich Kaiser (CZ) – https://www.facebook.com/kaiser.vokata/ Dáša Vokatá (CZ) – https://www.facebook.com/kaiser.vokata/

Více informací

Vzhledem k významu Přehrady Les Království, která je národní kulturní a národní technickou památkou je kapacita Štěrbovy vily omezená. Chceš se dotknout hvězd zblízka? Tak neváhej, těšíme se na tebe!