Předprodej byl ukončen

Stromboli & host Vilém Čok (v původní sestavě)
KONCERT / Hudba – Rock

Stromboli & host Vilém Čok (v původní sestavě)

pátek 2.8.2019 od 20:45
Štěrbova vila na Přehradě Les Království, Bílá Třemešná

O akci

Upozornění! Stromboli 2.8. startují 20.45h! Parking pro auta je zajišťen na louce od směru Bílá Třemešná. Vzhledem k frézován vozovky přímo na Přehradě, je NUTNÉ přijet 2.8. POUZE A JEN skrze Bílou Třemešnou! Cesta od Dvora Králové bude zcela neprůjezdná.

Kapela Stromboli v původní sestavě Bára Basiková , Michal Pavlíček, Vendula Kašpárková, Klaudius Kryšpín, Jiří Veselý & Vilém Čok! Jednoznačně hudební událost roku 2019 na letní scéně Štěrbovy vily u Přehrady Les Království. U příležitosti 30. výročí vzniku kapely vystoupila Stromboli 4. prosince 2014 v původní sestavě na velkém vzpomínkovém koncertě v pražské O2 Areně kde bylo pokřtěno i nové album Fiat Lux (Budiž Světlo), které složil Michal Pavlíček a otextoval Vlastimil Třešňák a Petr Kolečko. 

Stromboli založil ji roku 1986 kytarista Michal Pavlíček. Typickým znakem hudby Stromboli je vysoký hlas zpěvačky Báry Basikové. Stromboli vydaly dále pak dvě desky-Stromboli (1987) a Shutdown (1989). Těšíme se na Vás u jedinečného hudebním zážitku.

Vystupující

Stromboli (CZ) – fb Vilém Čok (CZ) – web

Více informací

Vzhledem k významu Přehrady Les Království, která je národní kulturní a národní technickou památkou je kapacita Štěrbovy vily omezená. Chceš se dotknout hvězd zblízka? Tak neváhej, těšíme se na tebe!