Akce byla zrušena

Oceán
HUDBA

Oceán

sobota 31.8.2019 od 19:30
Štěrbova vila na Přehradě Les Království, Bílá Třemešná

O akci

Kapela Oceán v rámci svého comeback turné v roce 2019 se svým novým albem FEMME FATALE. V roce 2017 debutovalo v obnoveném složení svým LP Ve Smíru. Přijď se podívat na obdivuhodnou koncertní show a zazpívat si písně nejen z nového alba ale i ty, které z dávných dob tak dobře znáš. (Ráchel, Prázdná ulice, Čas, Lék světu atd..)

 V prosinci 1989 vystupoval Oceán jako předkapela Erasure na turné po Velké Británii. V březnu 1990 skupina nahrála v bratislavském studiu Opus debutové album Dávná zem. Album zaznamenalo veliký úspěch a v nasledujícím roce Oceán ve studiu nahrál i své druhé album Pyramida snů. V červenci 1991 skupina vystoupila ve valdštejnské zahradě a záznam z koncertu tehdy nahrávala Československá televize. Oceán zažil strmý vzestup a nahrával videoklipy v Řecku. Na začátku roku 1992 vyšel maxisingl Haifa, v němž se nacházely čtyři remixy písní z alba Pyramida snů, a v témže roce vyšla také LP kompilace 2 1/2, která obsahovala stará dema a dosud nevydané singly. Comeback Oceánu v plné sestavě přetrhla náhlá smrt Petra Muka. Po odmlce se Oceán opět vrátil na koncertní pódia a neztratil ze své působnosti pro své fanoušky ani špětku své osobitosti na české hudební scéně. 

Členové :  Jitka Charvátová, Petr Kučera, Jan Vozáry, Petr Hons

 

Vystupující

Oceán (CZ) – http://www.oceancz.cz

Více informací

Vzhledem k významu Přehrady Les Království, která je národní kulturní a národní technickou památkou je kapacita Štěrbovy vily omezená. Chceš se dotknout hvězd zblízka? Tak neváhej, těšíme se na tebe!