Oceán
HUDBA

Oceán

sobota 31. srpna od 19:30
Štěrbova vila na Přehradě Les Království, Bílá Třemešná
Vstupenka do mobilu
Cena 300 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 31. července

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Kapela Oceán v rámci svého comeback turné v roce 2019 se svým novým albem FEMME FATALE. V roce 2017 debutovalo v obnoveném složení svým LP Ve Smíru. Přijď se podívat na obdivuhodnou koncertní show a zazpívat si písně nejen z nového alba ale i ty, které z dávných dob tak dobře znáš. (Ráchel, Prázdná ulice, Čas, Lék světu atd..)

 V prosinci 1989 vystupoval Oceán jako předkapela Erasure na turné po Velké Británii. V březnu 1990 skupina nahrála v bratislavském studiu Opus debutové album Dávná zem. Album zaznamenalo veliký úspěch a v nasledujícím roce Oceán ve studiu nahrál i své druhé album Pyramida snů. V červenci 1991 skupina vystoupila ve valdštejnské zahradě a záznam z koncertu tehdy nahrávala Československá televize. Oceán zažil strmý vzestup a nahrával videoklipy v Řecku. Na začátku roku 1992 vyšel maxisingl Haifa, v němž se nacházely čtyři remixy písní z alba Pyramida snů, a v témže roce vyšla také LP kompilace 2 1/2, která obsahovala stará dema a dosud nevydané singly. Comeback Oceánu v plné sestavě přetrhla náhlá smrt Petra Muka. Po odmlce se Oceán opět vrátil na koncertní pódia a neztratil ze své působnosti pro své fanoušky ani špětku své osobitosti na české hudební scéně. 

Členové :  Jitka Charvátová, Petr Kučera, Jan Vozáry, Petr Hons

 

Vystupující

Oceán (CZ) – http://www.oceancz.cz

Více informací

Vzhledem k významu Přehrady Les Království, která je národní kulturní a národní technickou památkou je kapacita Štěrbovy vily omezená. Chceš se dotknout hvězd zblízka? Tak neváhej, těšíme se na tebe!