Peru - nej treky a incké památky - Festival DO HOR!
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, CESTOVÁNÍ

Peru - nej treky a incké památky - Festival DO HOR!

středa 20. března od 18:15
Klubovna Alpenvereinu, Brno
Vstupenka do mobilu
od 70 bez dalších poplatků do 80 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou nebo převodem

předprodej končí 20. března

Základní vstupenka

Základní cena 80 Kč Koupit
člen Alpenverein OEAV.CZ 70 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou nebo převodem

O akci

země Inků mezi vrcholky And

Návštěva světově proslulé incké citadely Machu Picchu představuje jenom zlomek pokladů, které leží v jedné z nejrozmanitějších zemí jižní Ameriky. Peru se pyšní obrovskou paletou krajin – záhadnými geoglyfy na pustých pláních Nazcy, dvěma nejhlubšími kaňony světa u koloniálního města Arequipa, exeletními podmínkami pro různě obtížné túry, od velmi náročné vysokohorské turistiky po sportovní túry v údolích a na náhorních plošinách - otevírá tak brány k opravdickému dobrodružství. Indiánská kultura And patří k těm nejvíce strhujícím v obou Amerikách.

Vedle bývalého „pupku světa“ inckého Cusca, jsou tu zastrčená městečka v horách, která v den trhů přímo explodují barvami a živé místní fiesty, jež se s nespoutaným nadšením slaví už celá staletí.

Naše promítání vás seznámí nejen s vícedenními expedicemi v levcových velehorách Huascaránu a kordillery Huayhuash, s jednodenními túrami v kaňonu Colca, na Isla de Sol a v horách kolem Cusca, ale i s vycházkami po dávných památkách, jako je Machu Picchu ale i Nasca, Paracas... Můžete si tak udělat představu, co vše Peru nabízí a upřesnit si co vás nejvíce zajímá.

Více informací

Místo konání: Klubovna Alpenvereinu, Údolní 57, Brno

Začátek: 20. 3. 2019 v 18:15

Kapacita: 20

Vstupné: 80 Kč, pozor na omezenou kapacitu naší klubovny!

www.festivaldohor.cz