Turbo a Kern
HUDBA Rock

Turbo a Kern

čtvrtek 21. listopadu od 19:30
Sono Centrum, Brno
Vstupenka do mobilu
od 399 bez dalších poplatků do 999 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 9 dní

Music Hall

Základní cena 799 Kč

Galerie 1

Základní cena 769 Kč

Galerie 2

Základní cena 699 Kč

Galerie 3

Výhodou sektoru je komorní atmosféra, výhled ze skyboxu a extra přizvučení. K dispozici samostatné WC, přístup výtahem (pro využití je třeba kontaktovat uvaděče).

Základní cena 999 Kč

Music Hall / stání

Základní cena 469 Kč

Galerie 1 / stání

Základní cena 399 Kč

Galerie 2 / stání

Základní cena 399 Kč

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Dvojkoncert českých legend v Brně! 
  
Čtvrtek  21.listopadu 2019 v brněnském Sono Centru bude patřit příznivcům české rockové muziky. Vystoupí zde totiž dvě léty prověřené skupiny – Turbo a Kern. Do Sono Centra se vracejí po velkém úspěchu na podzim 2018, na němž Kerni oslavili 40 let své existence. 
Kapely se na české hudební scéně pohybují od počátku 80. let a jejich tvorbu ovlivnili poprockoví velikáni té doby. V Brně odehrají strhující koncerty, na nichž nebudou chybět všechny největší hity obou skupin. 
  
Pro pětičlennou formaci Kern byl rok 2018, jak jsme již zmínili, rokem jubilejním. Při této příležitosti napsal na kapelním webu Sláva, služebně nejstarší člen Kernu: „Z toho titulu jsme se rozhodli pro vydání "nového" CD. Ty úvozovky proto, že na něm nebudou nové věci (snad kromě jedné výjimky), ale takový letmý výběr z tvorby kapely za těch XL roků. Lidově řečeno nově nahraný "starý dobrý vály". Chceme tím vzdát hold všem muzikantům, kteří v kapele působili, a to nejen v dobách její slávy, ale i v nelehkých dobách prapočátků, neboť každý z nich zanechal v kapele kus svého života a někteří i otisk své duše.“ 
  
Nenechte si ujít tento večer plný známých písní těchto populárních kapel! 

Vystupující

Turbo (CZ) – http://www.turbo-rock.cz/ Kern (CZ) – https://kernrock.cz/