Akce byla zrušena

NJ Flesh Fest
HUDBA Rock / Punk / Metal / HC

NJ Flesh Fest

sobota 3.8.2019 od 13:30
Areál Skalky, Nový Jičín

O akci

Profi Produkt Morava uvádí

První ročník festivalu NJ Flesh Fest 

V sobotu 3.8 se Nový Jičín otřese v základech, protože se v prostorech areálu Skalky odehraje první ročník festivalu NJ Flesh Fest, který nabídne velice nabitý line up a pestrý výběr kapel napříč všemi metalovými žánry !! Jednoznačným headlinerem bude Pražská formace Hentai Corporation, kteří jsou známí svou energickou, divokou a především kontroverzní show, podobně živelnou show bezesporu udělá také místní megastar Elektrick Man. Další lahůdkou v line up, bude jistě znovu vzkříšená Marina v čele s frontmanem Egorem. Dále musíme zmínit také vystoupení dnes už legendárních uskupení Disfigured Corpse a Slovenských ČAD a také vystoupení vyházející hvězdy Česko-Slovenského Death - Thrash metalu Nahum, kteří na začátku roku vydali novou desku! A nebojte se nebude nouze o zahraniční hosty, z UK přijede HC formace TRC a z Maďarska old scholl HC Don Gatto. Zkrátka si každý příjde na své!

Kromě skvělých kapel, se mouhou návštěvníci těšit také na bohatý doprovodný program, festivalovou tombolu, spousty kvalitního jídla (nebude chybět veganský stánek), hektolitry piva !! No prostě vše co patří k pravému letnímu open airu.

Vystupující

Hentai Corporation (CZ) – https://www.facebook.com/hentaicorp/ The.Switch (CZ) – http://www.theswitch.cz/ Elektrïck Mann (CZ) – http://bandzone.cz/elektrickmann

Potvrzené kapely 

▶Hentai Corporation
▶The.Switch
▶Elektrick Man
▶Marina
▶TRC
▶ČAD
▶Nahum
▶Don Gatto
▶Disfigured Corpse
▶Street Machine
▶Silent Stream Of Godless Elegy
▶UP!GREAT
▶Primary Resistance
▶Secrets Of Separation
▶Top Sekret
▶Arch Of Hell
▶Facan

+++ Afterparty
(info soon)

👉Předprodej 👉

1. Vlna = 250,- (od 18.2 do 30.3)
2. Vlna = 300,- (od 1.4 do 2.8)
Vstupné na místě = 350 Kč

VIP ticket = info soon

⚠️Vstupenky lze zakoupit prostřednictvím sítě SMS ticket ⚠️

More info soon