Předprodej byl ukončen

FK Dukla Praha - SK Sigma Olomouc
SPORT

FK Dukla Praha - SK Sigma Olomouc

sobota 2. března od 15:00
FK Dukla Praha, Praha

O akci

Po delší době se uvidíme na Julisce v sobotu, konkrétně 2. března, kdy od 15 hodin hostíme Sigmu Olomouc. Víkendový termín je dobrá příležitost užít si den na fotbale s rodinou nebo přáteli.

Pro dopravu na zápas doporučujeme využít MHD, parkoviště na stadionu je stále mimo provoz a dá se tak očekávat zvýšené využití parkovacích míst v okolí stadionu.

Neustále se snažíme zlepšovat fanouškům pobyt na Julisce, proto pravidelně obměňujeme a rozšiřujeme nabídku občerstvení o zajímavé stánky, které sklízejí úspěchy na českých i zahraničních food festivalech a venkovních akcích, tentokrát to budou dva. Stylový foodtruck společnosti Dog´n´roll představí na Julisce fenomén amerických hotdogů, které si zakládají na klobáskách s vysokým podílem masa. V sobotu budou v nabídce dva druhy hotdogů: Smoke Dog (Sallsiccia klobáska, karamelizovaná cibulka, chipotle medová hořčice, slanina, mléčná brioška) a Cheese Boss(Louisiana klobáska, cheddarová omáčka, okurkový relish s pečenou paprikou Poblano, smažená cibulka, mléčná brioška). Kromě toho můžete ochutnat i bramborové krokety s cheddarem a kubánským kečupem a nachos s cheddarovou omáčkou, domácí malinovku, kořeněný horký nealko cider nebo colu od Dr. Peppera. Druhou novinkou na ochozu tribuny bude stánek Syrer Morava, firmy, která své sýry vyrábí výhradně z čerstvého 100% neodstředěného kravského mléka, díky čemuž mají nezaměnitelnou chuť a vysokou kvalitu. Pyšní se čerstvostí, tradiční rukodělnou výrobou a nízkým obsahem soli. Sledování fotbalu si můžete zpříjemnit mlsáním sýrových nití a tradičního kavkazského sýra.

Tak co, uvidíme se na Julisce?