Předprodej byl ukončen

Refew x Sharlota
HUDBA Hip Hop / R&B, PARTY, TANEC

Refew x Sharlota

pátek 22. března od 21:00
Pandora Music Club, Příbram

O akci

Společná tour členů Blakkwood Records Refewa a Sharloty pokračuje! Buď u toho už 22.3.2019 v příbramském klubu Pandora! Spolu s nimi dorazí také DJ Lucas Blakk.

Support djs: Phasetrick a Hokpat

Pro více informací ohledně předprodeje, časů, afterparty, a dalších informací o akci sleduj tento event, sdílej ho s kamarády, a hlavně doraž!


Vstupné: Předprodej 100 kč (jen 100ks)

Na místě : 150
VIP: 200 ( 18+)
 

Vystupující

Více inform

REFEW BIOGRAFIE
Refew už dávno není na scéně žádný nováček. Od roku 2014 stihl vydat 4 CD (Z místa, Na kredit, Ofiko, Blakkout) a dva digitální projekty (Blackcock EP, Blakkkak EP). Na scénu byl uveden jako jeden z jezdců stáje Bigg Boss, ve kterém absolvoval 3 turné (Heavy Weight, Young Gunz a Rapmasters) a byl také jedním ze dvou hlavních aktérů dílu „RAP“ dokumentárního cyklu Kmeny.
Přesto po dvou letech label kvůli neshodám opouští a své místo nachází v labelu Blakkwood Records. Pod jehož záštitou vydává jeden track za druhým a deska „O tři bloky dál“ je jasným vyústěním produktivní práce v nové partě. Ve druhé půlce roku se věnuje spíše singlům a různorodým spolupracím, které se těší slušnému ohlasu.

SHARLOTA BIOGRAFIE
Její hudební kariéra začala po boku Abdeho, kde se od prvních koncertů s ním dostala až k rapové hudbě. Začala psát první texty a společně se vstupem do labelu Blakkwood Records vyšel jeden z jejích přelomových singlů – Perníková. Odtud se odvíjí cesta, která v rize mužském rapovém prostředí nebyla nijak snadná. Díky tomu, že je velký dříč a skutečně žije tím, co dělá, dostala se postupem času na skutečné výsluní své kariéry. Práce je jejím koníčkem, nevěnuje se totiž jen hudbě, ale má za sebou řadu úspěšných marketingových kampaní (Bubbleology, Sprite, Rimel, Avon, atd.), objevila se na titulkách několika časopisů (Proč ne, Momag), nebo v druhé řadě projektu ČT Zlatá Mládež. Přesto svou hudební kariéru neodsouvá na druhou kolej, jak dokazuje její aktuálně vydaný singl Marketing, a práce na připravovaném EP Sextape. Ve svém životě se řídí mottem: „Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se chovali oni k tobě.“

Web:

www.pandoraclub.cz

Adresa:

Václavské Náměstí 1 - Příbram - 26101 /

Otevřeno:

21.00 - 04.00