Předprodej byl ukončen

The Filter Festival
FESTIVAL, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, WORKSHOP

The Filter Festival

sobota 27.4.2019 od 9:00
Rektorát VUT, Brno

O akci

The Filter festival je zpátky v plné síle!

Letos se s mandátem SCA Czech republic, pod záštitou The Filter a Spolku výběrové kávy, koná také Mistrovství České republiky v Cup Tasters – degustaci kávy, kde se představí a mezi sebou soupeří ti nejlepší baristé z celé České republiky.

Ústředním tématem letošního ročníku bude degustace, a to nejen díky mistrovství ČR v degustaci kávy. O téma degustace se budou také částečně opírat odborníci ve svých přednáškách. Zároveň budou během dne probíhat řízené degustace nejen kávy, ale také kvalitní čokolády, vína nebo třeba piva.

_____________________

The Filter festival is back!

Aimed at professionals and the general public, The Filter festival aspires to become the unmissable event for all coffee lovers.

To highlight the know-how of those who make coffee an art, this year the festival will host the Czech Cup Tasters Championship.

The main theme of this year's festival will be “taste”, not only because of the Czech Cup Tasters Championship. Some of the lectures will be about the palate experience itself. At the same time, guided tastings will take place during the day, and this year we have added non caffeine beverages. Get ready for quality chocolate, wine or beer.

Více informací

The Filter je kurátorovaná platforma pro komunitu kávových nadšenců a profesionálů - místo pro setkávání, získávání nových kontaktů a budování přátelství. Je to také prostor pro sdílení zkušeností, znalostí a zážitků. V bohatém festivalovém programu si najdou své obě skupiny – jak laici, tak i odborníci.

____________________

The FIlter is curated platform for sharing between community of coffee professionals and coffee enthusiasts. Sharing experience, knowledge and friendship. We are currently based in Brno, Czech Republic.

____________________

kontakt: info@thefilter.cz

web: www.thefilter.cz

facebook: https://www.facebook.com/thefiltercz/

instagram: https://www.instagram.com/the.filter/