Kuhn Fu (DE/IZR/TUR/UK)
HUDBA Rock / Punk / Jazz / Blues / Klasika

Kuhn Fu (DE/IZR/TUR/UK)

čtvrtek 4. dubna od 20:00
Divadlo 29, Pardubice
Vstupenka do mobilu
od 80 bez dalších poplatků do 160 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 11 dní

Základní vstupenka

Základní cena 160 Kč Koupit

vstupenka pro držitele ISIC, IYTC, ITIC, ALIVE

Vstupenku je možné koupit pouze na místě v den konání akce. Ke vstupence je nutné předložit platný průkaz ISIC, IYTC, ITIC nebo ALIVE.

Základní cena 80 Kč

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Divoká a strhující jízda mezinárodního kvarteta ve vodách avant-rocku, psychedelie, blues, klezmeru, freejazzu i punku. Jediný koncert v ČR!!!

Více informací

Mezinárodní a multikulturní kvartet, který hraje hudbu na pomezí etnojazzrockové fůze s prvky blues, psychedelie, freejazzu, rokenrolu, punku i noisu.  Základem pulsující hudby Kuhn Fu jsou pečlivě vystavěné hutné groovy, velké dynamické rozpětí, ostré střihy v tempech a silná melodika. Jejich intenzivní hudba se opírá o postupy rockové i jazzové avantgardy, je však silně nadopována našlapanou punkovou živelností, podvratným humorem a nevídanou spontaneitou. To vše spojuje neutuchající energie, hráčské nasazení a mimořádná souhra všech hudebníků.

Divadlo 29 bude jedinou zastávkou Kuhn Fu v ČR v rámci jejich evropského turné k nejnovějšímu albu Chain The Snake vydanému v březnu letošního roku. Kapela Khun Fu byla před dvěma lety jedním z highlightů mezinárodního festivalu Jazz Goes To Town v Hradci Králové, kde dokázala zvednout ze sedadel a roztančit část jazzového publika.

www.kuhnfumusic.com