Mistrovství světa para hokej
SPORT

Mistrovství světa para hokej

středa 1. května od 13:00
Ostravar Aréna, Ostrava
Vstupenka do mobilu
od 50 bez dalších poplatků do 500 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 1. května

Utažení šroubku na saních

Zvolte si sami částku za vstupenku

Utažení šroubku na saních 50 Kč Koupit
Broušení nožů na sáních 100 Kč Koupit
Nějaké puky na trénink 200 Kč Koupit
To už je skoro na hokejku 300 Kč Koupit
Na hodinu rehabilitace 500 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

 

Mistrovství světa v para hokeji v Ostravě !!!

Už podruhé v historii se v Ostravě odehraje nejprestižnější turnaj pro para/sledge hokejisty na světě. Od 27. 4. do 4. 5. 2019 bude Ostravar Aréna hostit Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019, jehož amdasadorem je legendární hokejový brankář Dominik Hašek. 

V Ostravě bude o titul mistrů světa bojovat osm mužstev elitní skupiny A (Česká republika, Itálie, Japonsko, Kanada, Korea, Norsko, Švédsko, USA). 

S totou významnou sportovní akcí je spojena celá řada aktivit v oblasti osvěty paralympijských sportů. V rámci turnaje probíhá speciální vzdělávací program Paralympijské školní dny na vybraných školách v regionu. Žáci se tak seznámí například s konkrétními handicapovanými sportovci, vyzkoušejí si některé paralympijské sporty. Aktivně se ale také zapojí do samotného průběhu MS v para hokeji v Ostravě. Vytvoří fanouškovské týmy a budou aktivní součástí celého turnaje.

Šampionát osobní účastí podpoří také celá řada zmámých osobností.
Mezi zápasy a o přestávkách mohou diváci navštívit originální FAN ZÓNU a soutěžit o atraktivní ceny (např. TOYOTA Hybrid s plnou nádrží na týden atd.).

Z dobrovolného vstupného pořídíme para hokejovým sportovcům potřebné vybavení (sáně, hokejky, posilovací stroje), aby mohli rozvíjet sebe i tento atraktivní paralympijský sport.

Více o akci na www.paraostrava2019.cz.

01.05. Program

13:00 B3 vs. B4

16:30 A3 vs. B2

20:00 A4 vs B1

Vstupné je celodenní, platí tedy na všechny zápasy daného dne!

Časy jednotlivých utkání mohou být pořadatelem upraveny - sledujte webové stránky www.paraostrava2019.cz, kde budou vždy aktuální informace.