Předprodej byl ukončen

The Young Gods
KONCERT / Hudba – Elektronika, Rock

The Young Gods

pátek 7.6.2019 od 20:00
Fléda, Brno

O akci

Krystalický rachot v té nejmuzikálnější podobě. Legendy industriálního rocku toho nejhrubšího zrna. The Young Gods v Brně s novou deskou Data Mirage Tangram. 

 

Švýcarské trio The Young Gods patří k nejzásadnějším kapelám posledních dekád. K jejich odkazu se hrdě hlásí ikony tvrdých kytarových žánrů jako Nine Inch Nails nebo Faith No More. Hudební odkaz ikon industriálního pojetí hudby má však daleko širší přesah. Když David Bowie v roce 1995 natočil album "Outside", novináři tipovali, kdo ho při vzniku desky ovlivnil. Jeho odpověď byla stručná: „Ve skutečnosti mne uchvátila jiná kapela – tři kluci ze Švýcarska, kteří si říkají The Young Gods.“

 

Z inspirativních kluků ze země helvetského kříže se mezi tím stali respektovaní pánové, kteří mají na svém kontě řadu veleúspěšných alb. S navrátivším se zakládajícím členem Cesare Pizzim teď po 9 letech vydávají novou řadovou desku Data Mirage Tangram. V ní naplno zúročují bohaté zkušenosti a muzikantkou vyspělost. Nejlepším důkazem toho jsou strhující a neustále vyprodávaná živá vystoupení. 

Vystupující

The Young Gods (CH) – web

Pořadatel