Zázračné cvičení
DIVADLO

Zázračné cvičení

úterý 7. května od 19:00
Divadlo Exil, Pardubice
Vstupenka do mobilu
od 100 bez dalších poplatků do 130 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 7. května

Základní vstupenka

Základní cena 130 Kč Koupit

Student/Senior

Základní cena 100 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Joana a Valentýn prochází manželskou krizí. Poslední možnost, jak manželství zachránit je pomoc odborníka na partnerské vztahy. Netuší, že před nimi stojí svérazný terapeut se svéráznými metodami. Pomůže jim? Najdou k sobě zase cestu?

Za kým půjdete, když budete chtít něco zachránit, udržet nebo posilnit. Když budete chtít něco změnit nebo zlepšit. Něco ukončit nebo začít znovu... Nebo si jen z duše postěžovat. Jak vyřeší své partnerské problémy Valentýn a Joana se svérázným vztahovým terapeutem?

Více informací

Autor Daniel Glattauer je rakouský spisovatel a novinář. Narodil se 19.května 1960 ve Vídni. Vystudoval dějiny umění a pedagogiku. Po absolutoriu v roce 1985 působil jako novinář, a pak psal pro nově založený deník Der Standard, kde od roku 1989, pod pseudonymem „Dag“, psal sloupky a zprávy ze soudů. Jeho první hra „Zázračné cvičení" měla premiéru v lednu 2015 krátce poté, co ji v roce 2014 napsal. Tato minimalistická hra se třemi postavami, neustále bojujícím manželským párem a jejich párovým terapeutem byla inspirována přímo jedním psychosociálním poradenstvím, které Glattauer v roce 2010 navštívil. V roce 2007 získal za román Dobrý proti severáku rakouskou literární cenu.

Hrají: Lenka Jánková, Ondřej Broulík, Václav Novák

Režie: Ondřej Broulík