ArtCafé Extra - Úhel pohledu Ghana Dance Ensemble
TANEC, WORKSHOP

ArtCafé Extra - Úhel pohledu Ghana Dance Ensemble

úterý 11. června od 19:00
Klášterní zahrada, Broumov
Vstupenka do mobilu
od 50 bez dalších poplatků do 160 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 11. června

Workshop

Základní cena 100 Kč Koupit
studenti,senioři,ArtCafé 50 Kč Koupit

Představení

Základní cena 100 Kč Koupit
studenti,senioři,ArtCafé 70 Kč Koupit

Workshop + představení

Základní cena 160 Kč Koupit
studenti,senioři,ArtCafé 100 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Úterý 11. 6. 2019 od 19:00
Klášterní zahrada, Klášter Broumov (Dřevník v případě nepřízně počasí)

Ve spolupráci s festivalem TANEC PRAHA 2019 se představí v klášterní zahradě koprodukční představení Úhel pohledu Ghana Dance Ensemble, Lenky Bartůňkové a Ridiny Ahmed. Představení se bude konat od 19:00 v klášterní zahradě. Ještě před představením proběhne workshop Úhel pohledu - EYMEN s tančníky od 14:30. Pohybově hlasová dílna bude otevřená nejširší veřejnosti a vedená zkušenými lektorkami a protagonistkami projektu Úhel pohledu - Eymen. Účastník zažije propojování hlasu a pohybu formou hravých cvičení, která zvládne každý. Cílem je objevovat své vlastní a jedinečné vyjádření. Dílna je otevřená všem, na zkušenostech nezáleží, důležitá jen chuť objevovat a hrát si.

Lenka Kniha B. je tanečnice, choreografka a lektorka. Absolvovala Duncan Centre v Praze a Folkwang Hochschule v Essenu. Umělecky působila mj v Kazachstánu, USA, Jordánsku, Egyptě, Zimbabwe, Ghaně a Španělsku, Francii, Italie, Německo, UK. Držitelka ceny Sazky za objev v tanci (2008) a ceny Jarmily Jeřábkové (2005). V roce 2010 reprezentovala ČR na mezinárodní výstavě Expo v Šanghaji.

Ridina Ahmedová je hudebnice, skladatelka a lektorka. Řadu let se věnovala jazzu, poté byla součástí různých hudebních projektů, mj Floex, spolupracovala s řadou hudebníků (Vladimír 518, Monika Načeva ad). Jako host si zazpívala s Bobby McFerrinem na jeho pražském koncertě. Je držitelkou ceny Next wave jako objev roku a za CD HLASkontraBAS byla společně s Petrem Tichým v roce 2016 nominovaná na cenu Anděl.

Pořádá: Agentura pro rozvoj Broumovska